Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернопіль прийшла не календарна зима

В Тернопіль прийшла не календарна зима

Найближчі кілька днів  в області погода буде нестійкою. Вночі морозна і з мокрим снігом та трохи м’якша вдень. Однак, саме такі показники є типовими для кінця листопада.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «Середньодобові температури повітря дещо нижчі, ніж ми маємо розрахунок за базовий період, але вони не є критично низькими і вони є типовими для нашого регіону. Взагалі, погодні умови, які ми спостерігаємо, це є ті погодні умови, які мали би бути в цей період часу. Якщо аналізувати наші спостереження, за весь наш період з 1946 року, то маємо відзначити, власне, що третя декада листопада – це той період, коли до нас приходить метеорологічна зима. Тобто, середньодобова температура повітря переходить через нуль в бік зниження і стає від’ємною. На сьогоднішній день ми такі температури фіксуємо вже декілька днів».

Поки метеорологічна зима снігу з собою не нанесла, однак і з пустими руками не прийшла, найближчі дні та вихідні  в області будуть з морозами.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«До кінця місяця ми очікуємо при проходженні фронтів невеликі опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температурні показники нічні знижуватимуться до 0 – 5 градусів морозу, денні коливатимуться від 1 морозу до 4 градусів тепла».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top