Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / До морозів і ожеледиці в місті готові

До морозів і ожеледиці в місті готові

Хоч на разі синоптики лютої зими не прогнозують, в місті до неприємних сюрпризів погоди вже готові. Аби морози та ожеледиця не застали зненацька, комунальники почали готуватися ще з літа. Більше про це, у сюжеті.

Вже зараз дві сотні дерев’яних контейнерів із пісковою сумішшю стоять на поготові. Підготували до погодних неприємностей і техніку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Підготовлена повністю вся техніка, зроблені місця базування техніки. Тобто, ми будемо переміщати техніку в два різних місця базування, в протилежні території міста Тернополя. Одна буде на Дружбі, інша – буде на Сонячному масиві для того, щоб більш оперативно і швидше реагувати на будь-які погодні умови, які почнуть змінюватися. Тобто, ми готові до того, що може бути ожеледиця, до того, що можуть початися снігопади. Тобто, місто до початку зими готове».

Також, зазначає міський голова, про готовність відзвітували підприємства, які займаються обслуговуванням житлового фонду, відомі мешканцям як  жеки. Однак, наскільки готові до зими об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – питання відкрите.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Лишається ще невеликою проблемою це те, наскільки готові для прибирання своїх територій ОСББ, там де, люди самі об’єдналися, і також прибирання територій, там де є власники будинків не місто, а де є галузевий фонд житловий».

Голова одразу кількох ОСББ Сергій Лупак каже, його об’єднання до викликів зими підготувалося.

СЕРГІЙ ЛУПАК, голова ГС «Рада голів ОСББ Тернополя»

«За свої будинки я можу сказати, що ми готові. В нас з літа ще заготовлений і пісок, і сіль. Коли представники ОСББ замовляють пісок собі на дитячий майданчик, частину піску вони собі автоматично відділяють для посипання пішохідних доріжок. Я на Чалдаєва, в будинки, придбав минулого року за кошти внесків сніговідкидальну машину. Минулого року був невеличкий сніг».

ОСББ, які не мають власної техніки, можуть заключити відповідні угоди з обслуговуючими підприємствами, щоб забезпечити належне прибирання.

СЕРГІЙ ЛУПАК, голова ГС «Рада голів ОСББ Тернополя»

«Жек чистинь паралельно свої вулиці і автоматично заїжджає на прибудинкові території тих будинків, де створене ОСББ, за умови наявності договору. Так як ми ОСББ, кожний будинок знаходиться в різному куточку міста, ми не можемо самі собі придбати таку техніку».

До слова, за неприбрану прибудинкову територію муніципальна поліція може скласти протокол та накласти штраф.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top