Ви знаходитесь: Головна / Новини / До Хелловіну понад 200 дітей влаштували флеш-моб

До Хелловіну понад 200 дітей влаштували флеш-моб

Переймаємо західні традиції. Спеціально до свята Хелловіну понад 200 дітей, переодягнувшись у зомбі, відьом, вампірів та інших монстрів, влаштували у Тернополі танцювальний флеш-моб.

ЮЛІЯ ПІДГАЙНА, організатор флеш-мобу, керівник танцювального колективу

«Всі ми знаємо, що флеш-моби до нас прийшли з заходу. І там дуже часто вони організовуються. І це нереально круто, тому що люди не очікують. І це робиться в торгівельних центрах, на вулиці. І дуже давно мріяли таке щось створити, і от настав наш час. Ми зібрали наших дітей і вирішили зробити флеш-моб».

Одягнені у моторошні костюми та із кривавим макіяжем на обличчі, малеча на декілька хвилин перетворила хол одного з торговельно-розважальних центрів Тернополя у справжню вечірку монстрів.

ЮЛІЯ ПІДГАЙНА, організатор флеш-мобу, керівник танцювального колективу

«Мені дуже подобається це свято, хоча деякі старші люди кажуть, що це свято нечесті. Ой, не можна і так далі. Але в Америці, в Голландії і в Англії це свято є. Діти наші балдіють, тому що, ну, де і коли вони одягнуть такі моторошні костюми, коли ще вони в житті розмалюються. Це дуже схоже, до речі, як у нас на Різдво ходять колядувати, так само в Америці на Хелловін ходять просити цукерки. А якщо не дають цукерки, то вони роблять збитки так, як у нас на Андрія».

ЯНА, тренер танцювального колективу

«Ми, звичайно, всі просто на нереальних враженнях, емоціях. Ми раді бачити щасливих дітей. Ми, звичайно, як тренери раді, що діти стараються, і ми раді завжди старатися для них. І флеш-моб – це дуже круто. Круто, коли діти беруть активну участь у своєму житті, у житті свого міста, і коли вони бачать свої фотографії, бачать себе по телевізору – це для них дуже емоційно. І набагато ліпше, коли дитина чимось займається, ніж сидить вдома».

Учасниками хелловінського флеш-мобу стали відьми, зомбі, дракули та інші містичні герої.

СОФІЯ, «зомбі» (8 років)

«– Сьогодні ви святкуєте Хелловін. Так? – Так. – А ти знаєш, що це за свято? – Ну. Це всі просто одягаються в якісь костюми різні страшні, потім в когось просять цукерки. – А в тебе що за костюм? – В мене зомбі якийсь».

АЛЯ, «кажанчик» (9 років)

«– Свято всіх мертвих. – Тобі не страшно? – Ні. Це миша летюча. Бабуся робила сама крила».

АНАСТАСІЯ, «леді-дракула» (12 років)

«– Мій костюм означає, що я леді-дракула. – Хто такий дракула? – Дракула – це та людина, яка кусає людей і п’є кров».

Загалом таким масштабним хелловінським дійством діти залишились задоволені.

ЮЛІЯ, «рок-зірка» (13 років)

«Мені дуже сподобалось. Море незабутніх вражень. Тут є багато моторошних костюмів. Мені всі костюми дуже подобаються. Я в захваті. Щоб люди подивились на те, як ми працювали усердно. Ми майже кожен день тренувалися. І нам дуже сподобалось, мені дуже сподобалось».

До слова, окрім флеш-мобу, діти взяли участь також у конкурсі на кращий костюм. Серед 200 організатори обрали 40 найбільш оригінальних.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Ірина Чорна

    Після таких “свят” у психологів подвоюється робота. Та кого це хвилює? Чи може організатори таких відьомських шабашів візьмуть на себе відповідальність за наслідки для нестійкої дитячої психіки? Та ні, це батьки потім витрачатимуть і кошти і час на лікування нічних страхів, фобій, психічних розладів, енурезу, психосоматичних захворювань і тд. Правослана віра, психологи застерігають про шкоду екстраполяції негативних образів на особистість. Батьки, лише Ви несете відповідальність за психічне здоров’я Ваших дітей! Кандат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ТНПУ Ірина Чорна.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top