Ви знаходитесь: Головна / Новини / Завершився прийом анкет до нової поліції

Завершився прийом анкет до нової поліції

Чотири тисячі шістсот тридцять – саме стільки бажаючих поповнити лави патрульних поліцейських в Тернополі. Більше половини з них, каже заступник начальника обласної міліції, мають вищу освіту, третина із загального числа – жінки. Спробувати потрапити у поліцію намагалися не лише тернополяни. Чимало кандидатів з інших населених пунктів нашої області і не тільки.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заст. начальника УМВС України в області

«З обласного центру, тобто, з Тернополя, анкети заповнили 2165 чоловік, з області – 1700, і з інших регіонів України 688 чоловік. На сьогоднішній день опрацьовано три з половиною, 3590 анкет, які десь в подальшому приймуть участь у відборі».

Вже з понеділка конкурсантів чекає перше тестування, на загальний розвиток.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заст. начальника УМВС України в області

«Вони будуть всі розбиті на групи і орієнтовно в понеділок, в приміщенні бібліотеки ТНЕУ, розпочнеться прийом перших заліків. В подальшому, після того, як всі кандидати пройдуть заліки на загальний розвиток. Будуть проводитися заліки по фізичній підготовці, в заліки по фізичній підготовці входить, для чоловіків: підтягування, кілометр і сто метрів, для жінок: віджимання, кілометр і сто метрів. І в подальшому всі кандидати будуть проходити військово-лікарську комісію».

Тих, хто пройде всі відбори, в кінці січня чекає двомісячне навчання. Проводитимуть його у Львові, на базі університету внутрішніх справ. І лише 200 найкращих вже навесні будуть патрулювати вулиці Тернополя.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заст. начальника УМВС України в області

«Поліція повинна стати сервісною службою, не такою, як вона є, не такою, як вона збереглася з радянських часів. Вона просто повинна робити так, щоб люди були задоволені».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top