Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майбутні поліцейські проходили перше тестування

Майбутні поліцейські проходили перше тестування

Тести на аналітичне, логічне та інтелектуальне мислення сьогодні проходили майбутні тернопільські полійцейські. В понеділок відбувся перший етап відбору, на який запросили три сотні кандидатів. На все про все у них було півтори години.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник голови ліквідаційної комісії по ліквідації  УМВС України в Тернопільській області

«Сьогодні в приміщенні бібліотеки Тернопільського національного економічного університету розпочалося тестування кандидатів на патрульну службу прийом в поліцію в місті Тернополі. Всі ви знаєте, що з 14 жовтня по 4 листопада проводилася здача анкет, всі бажаючі могли їх заповнити».

Усіх претендентів розділили на групи. Для кожної визначили окремий день та годину здачі тестування. Впродовж трьох тижнів, кажуть в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області, протестують всіх. Ще з дитинства одягнути форму та боротися зі злочинністю мріяла Юлія Пеляк з Монастириська. Вона переконана, тест склала добре, чекатиме наступних екзаменів.

ЮЛІЯ ПЕЛЯК, кандидат до патрульної поліції (м. Монастириська)

«Рівень складності? Ну, я б не сказала, що вони надзвичайно складні. Я все написала, бачила свій бал, думаю він прохідний. Буду чекати на наступне тестування чи заявку. Поліція повинна бути з народом, з людьми, пояснювати, роз’яснювати людям їхні права і обов’язки, допомагати».

МИКОЛА ПОЛЯНСЬКИЙ, кандидат до патрульної поліції (м. Львів)

«Тести доволі адекватні, переживав, що вони будуть набагато складнішими. Я служив в армії два роки, після служби в армії ніякої перспективи я не бачив. Поліція в дійсності – це нормальна перспектива з розвитком і з гідною зарплатою».

Після тестувань усі кандидати проходитимуть військово-лікарську перевірку та заліки з фізичної підготовки. Після цього їх чекає психологічна комісія та співбесіда. Кандидати, які пройдуть ці етапи бездоганно, будуть зараховані на навчання до патрульної поліції. Початок занять заплановали на кінець січня.

 

 

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top