Ви знаходитесь: Головна / Новини / Набережна велодоріжка обійшлась місту в 10 тисяч гривень

Набережна велодоріжка обійшлась місту в 10 тисяч гривень

До того, що у Європі, вважають нормою, в Україні тільки звикають. Велосипедні доріжки. Днями одна така з’явилась і на набережній Тернопільського ставу.

ЮРІ СОБІ, голова громадської ініціативи «ВелоТернопіль»

«Доріжка є, в принципі, частиною велоінфраструктури нашого міста. Має сполучати частину Тернополя з Дружби в Центр, з району Баму, доріжка також йде в Центр, і, в принципі, щоб з Баму їхати на Дружбу використовується цей маршрут біля Надставної».

Юрі Собі є ініціатором створення велодоріжок у Тернополі. Хлопець стверджує, справа це нелегка, однак дуже потрібна. Оскільки з появою велосипедних доріжок у місті зросте культура руху як любителів двоколісних, так і водіїв та пішоходів.

ЮРІ СОБІ, голова громадської ініціативи «ВелоТернопіль»

«На розгляд сесії буде подаватися питання про виділення коштів на розвиток велоінфраструктури на наступний рік. Ці кошти в межах 2 мільйонів гривень, які, в принципі, як і планувалося з кампанії «Я за велосипеди», яка проходила перед виборами, щоби 5 відсотків автомобільного бюджету на розвиток велоінфраструктури».

2 мільйони гривень і 2 роки – стільки повинно вистачити на облаштування велосипедних доріжок по всьому місту. Тож набережна велодоріжка, каже Юрі Собі, – тільки початок. До слова, її довжина становить близько 1-го кілометра, а вартість – 10 тисяч гривень.

ЮРІ СОБІ, голова громадської ініціативи «ВелоТернопіль»

«Це пластичні маси, які мають триматись в такій пішохідній зоні більше 5 років. На дорогах в нас позначені пішохідні переходи такими масами. Вони досить надійні і довговічні. Взагалі по місту велодоріжки будуть різні, і вони будуть маркуватися фарбою».

Однак воно того варте, переконані любителі двоколісних, серед яких і пан Ігор.

п. ІГОР, велосипедист

«– Ви якраз їхати по цій велосипедній доріжці. Як думаєте, їх більше потрібно в місті? – Більше, звичайно. – А чому? – Для безпеки велосипедистів, пішоходів. – А часто вам траплялося таке, що складно їхати поміж людей чи на дорозі. – Буває, у вихідні, особливо влітку».

За наступні велодоріжки активісти мають намір взятись уже навесні. Й вони, планують, сполучатиме мікрорайон Дружба та масив Сонячний із Центром.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top