Ви знаходитесь: Головна / Новини / Обласна та міська виборчі комісії оголосили результати виборів

Обласна та міська виборчі комісії оголосили результати виборів

Завданням місцевих виборів, за визначенням Глави держави, було остаточне перезавантаження влади, яке вже відбулося на рівні Парламенту та Президента. Петро Порошенко заявляв про важливість «проукраїнської» більшості у всіх регіонах країни. Наскільки завдання виконане у Тернополі та області вже можна оцінити по тому, як голосували виборці. Зокрема найбільше мандатів у двох політ сил: Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та ВО «Свобода». Загалом до Тернопільської міської ради потрапило 7 партій.

 АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«По кількості мандатів, Блок Петра Порошенка – 7 мандатів отримали, Олег Ляшко, Радикальна партія – 3 мандати. Громадянський рух, «Народний контроль» – 4 мандати, об’єднання «Самопоміч» отримала 7 мандатів, ВО «Свобода» отримала 13 мандатів, «Громадянська позиція» отримала – 4 мандати і партія «Батьківщина» отримала 4 мандати». 

Що ж до обласної виборчої комісії, там кажуть в облраду потрапить 8 політичних сил.

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала – 18 мандатів, «Свобода» – 13 мандатів, «Батьківщина» – 10 мандатів, «Самопоміч» – 6 мандатів, «Народний контроль» – 5 мандатів, Радикальна партія – 5 мандатів, Громадянська позиція – 4 мандати і «Укроп» – 3 мандати».

До останнього були сумніви чи отримає 5% партія «Укроп», однак, завдяки Кременеччині мінімальний бар’єр вони подолали.

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«Вирішальним для «Укропа» стали підсумки голосування по Кременецькому району. Саме по місту Кременець і по трьох округах Кременецького району «Укроп» отримали найбільшу кількість голосів. І ще один округ Борщівського району».

Далі на майбутніх депутатів чекає реєстрація. Деякі з них, котрі пройшли і до обласної, і до міської рад мають визначитися і обрати одну з них. А в свої повноваження обранці вступлять після першої сесії, дату якої визначить виборча комісії.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top