Ви знаходитесь: Головна / Новини / Погода на Тернопільщині і далі буде мінливою
Погода на Тернопільщині і далі буде мінливою

Погода на Тернопільщині і далі буде мінливою

Найближчі два дні тепла погода в області збережеться. 12-го та 13-го листопада денна температура буде 10, а то й 15 градусів тепла. Синоптики кажуть, холодніше стане ближче до вихідних.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«14, 15, 16 листопада через територію області проходитимуть холодні атмосферні фронти, тому різких знижень температурних показників ми не очікуємо, але на висотах температура дещо знизиться. 14-го листопада очікується, вночі без істотних опадів, вдень 14-го, впродовж доби, 15-го, 16-го – дощі, подекуди з мокрим снігом і незначне коливання  температурних показників. Нічні температури опускатимуться 14 листопада до 2-7 тепла, 15-го, 16-го листопада до 0-5 тепла. А денні температури будуть в межах від 7 до 12 градусів тепла».

Такі температури для листопада, каже Оксана Софінська, є на 5-10 градусів вищими за багаторічний середній показник. Останні роки осінь стала помітно теплішою.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру:

«Історичні максимуми температурних показників, якщо говорити за вчорашню добу, то ми можемо сказати, що історична температура спостерігалася у 2010 році, 10 листопада, тоді в нас спостерігалося 17,1 градуси тепла».

Коли прийде в наш край зима, із тріскучими морозами та заметілями, на разі, прогнозувати важко. Схоже, погода залишає трохи часу для тих, хто ще не встиг як слід утеплити свої домівки.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top