Ви знаходитесь: Головна / Новини / При управліннях міської ради працюватимуть експертні групи

При управліннях міської ради працюватимуть експертні групи

Випробуваний у провідних країнах Європи досвід впроваджують і у Тернополі. Мова йде про експертні групи. Тобто при управліннях міської ради працюватиме кілька досвідчених фахівців, які покликані консультувати чиновників із тих чи інших питань. Це можуть бути економісти, викладачі, лікарі тощо. І чи не найважливіше саме ця компетентна громадськість, як зазначив очільник Тернополя, впливатиме на кадрові призначення. А саме – рекомендувати начальника управління, до прикладу, охорони здоров’я будуть медики, а управління освіти – педагоги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Завдання цих експертних рад буде надавати свої консультації, надавати свої пропозиції стосовно того, як може розвиватися місто, які рішення повинні прийматися на сесії міської ради. Вони мають бути консультантами і дорадчим органом для депутатів при прийнятті рішень, для виконавчого комітету при прийнятті рішень. Вони повинні давати рекомендації стосовно стратегій подальшого розвитку міста Тернополя і, крім того, вони повинні впливати на будь-які кадрові призначення».

Із першими претендентами у міській раді вже зустрілись, однак вибір кваліфікованих кадрів в експертні групи все ще триває.

ВОЛОДИМИР КОСТЕЦЬКИЙ, директор з питань економіки і управління одного з акціонерних товариств

«Моя посада – директор з питань економіки і управління підприємством. Стаж роботи 36 років промисловості. Так, що я думаю, може, принесемо користь. Ми рахуємо, що ці комісії повинні принести тільки покращення і, скажемо, вирішення питань, які будуть стояти перед містом».

ОЛЕКСАНДР ХАРИТОНОВ, голова обласної Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України»

«З галузі самих незручних верст населення. Це – соціально-незахищені. Це ми тепер будемо мати, на превеликий жаль, свіжу категорію. Це воїни АТО, це інваліди АТО, це вдови воїнів АТО. Дуже вчасно і дуже приємно, що так в руслі європейських змін, які відбуваються в державі, що Тернопіль – одне з перших міст, яке запроваджує таку раду. Давно напрошувалось, щоби думку населення чули не тільки з уст депутатів, котрих обрали, а потім ми їх не бачимо, дуже корисно буде і депутатському корпусу, міській раді почути думку простих городян».

Тернопіль, як зауважив Сергій Надал, перше в Україні місто, яке впроваджує таку практику.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top