Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сьогодні відправили 63 юнаків на службу в армію

Сьогодні відправили 63 юнаків на службу в армію

Пан Ігор – батько одного з призовників. Розповідає, його син сьогодні разом зі ще шістдесят двома юнаками вирушає до військових частин на службу в армію. За свого Олександра, запевняє, не хвилюється, а, навпаки, пишається його вибором.

п. ІГОР, батько призовника

«Я не проти. Тому що я також служив. Я задоволений. Тому що він сам хоче служити. Можливо, залишиться в майбутньому, чи офіцером, як там складеться доля. А я служив в Афганістані, тоже не боявся. І мій полк служив в Афганістані. Чого тут боятися? Бояться лише ті, хто «мамині синки», так сказати. Вибачте за слово те, що я сказав. А якщо нормальний пацан, то служить нормально. І все нормально».

Своїм сином пишається і пані Ольга, однак вона, на відмінно від пана Ігоря, каже, хвилюється неймовірно. Оскільки час сьогодні дуже непевний.

п. ОЛЬГА, мама призовника

«Ну, знаєте, є хлопці, що не хочуть йти. Кажу, чого ж ти не такий, як ті хлопці? А чого я маю, мамо, ховатися? До скількох років я буду ще ховатися? Я все одно повинен піти, і я маю піти. Я маю відслужити. Мусить же хтось захищати нашу державу. А що зробити? Вибір сина, що мама мала зробити? Дорослий син вже. Кожна мама переживає за свою дитину, щоб в мирі і спокої дитина відслужила і вернулася додому».

Загалом під час осені призвуть більше 300 юнаків із Тернопільщини, розповідає обласний військовий комісар.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Відправка почалася. Вчора перший день відправки був. І закінчується 20 листопада. Призовники були відправлені до військових частин в Десну, в Старичі. 20 чоловік ми відправляємо завтра в Миколаїв в учбовий підрозділ військово-морських сил. І також у нас сплановано в Національну Гвардію в Державну службу спеціального транспорту, але відправка буде здійснюватись так само на Старичі, звідки далі їх будуть направляти до відповідних своїх військових частин».

Самі ж призовники небагатослівні. Кажуть, служба в армії – це обов’язок кожного чоловіка.

ВОЛОДИМИР, призовник (22 роки) 

«Думаю, може, трохи зміниться. Інакше буде. Щось навчать».

СЕРГІЙ, призовник (20 років)

«А що робити? Треба йти служити. Обов’язок. Прийшла повістка – треба йти. А що тут сидіти вдома? Захищати Україну треба».

АНДРІЙ, призовник (24 роки)

«Потрібно, як не потрібно. Вважаю, як не вважаю. Так же жінки не будуть йти».

Із таким відповідальним кроком у їхньому житті призовників привітало і духовенство, і очільники області. А військовослужбовці ще й підготували для юнаків та їхніх рідних святковий концерт.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top