Ви знаходитесь: Головна / Новини / Учні та вчителі п’ятої школи сьогодні в білому

Учні та вчителі п’ятої школи сьогодні в білому

Цього тижня учнів та вчителів спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов легко відрізнити від інших. Всі педагоги та учні з першого по одинадцятий клас, вбрані в одяг одного кольору. Кажуть, так відзначають тиждень толерантності.

учні 4-го класу

«Толерантна людина, це коли ніхто не глузує з іншої, за спиною її. Толерантність – це така риса характеру вихованої людини. Наприклад, яка ніколи не зможе когось образити, стримується від грубощів і ніколи не переб’є свого співрозмовника. Толерантність – це така людина, яка співчуває і творить добро. Толерантність – це, коли ми сприймаємо чужі думки без агресії».

Так спільними зусиллями четвертокласники пояснили, як розуміють поняття «толерантність». Старшокласники їх хвалять і доповнюють.

АРСЕН, учень 9-го класу

«Толерантність – це здатність без агресії сприймати чужі думки, інший спосіб життя, який відрізняється від власного. Кожний день в нас інший колір, кожний колір означає… Наприклад, в понеділок в нас був жовтий, жовтий колір означає ввічливість».

ВЛАДА, учениця 10-го класу

«Усі ходили такі, як ціплятка малесенькі, це виглядало дуже мило. Інший день в нас був, день подяк. Вчора в нас був день вибачень».

Четвер у п’ятій школі – день білого кольору, тобто примирення. Учні кажуть, сьогодні намагаються просити пробачення та прощати.

МАРК, учень 4-го класу

«Білий колір дарує спокій, чистоту та позитивні емоції. Ми просимо пробачення за те, що зробили іншим і вибачаємо інших теж».

Чи попросили у всіх вибачення школярі не відомо, але спокійнішими були сьогодні точно, аби білі костюми такими й залишилися.

МАРК, учень 4-го класу

«Як бігати швидко, то можна впасти і він швидко забрудниться, а як можна сидіти на місці або помаленько ходити, то він не забрудниться».

Ініціативу учнів на «ура» підтримали вчителі, вони також щодня одягаються в тематичний колір.

ДМИТРО ШИМКІВ, педагог-організатор

«Як на мене, то подібні заходи є зажди в авангарді, адже вони допомагають учням краще зрозуміти, що таке толерантність і, взагалі, як на мене вчать бути толерантними учнів і, взагалі, не тільки учнів, а й старше покоління».

П’ятниця – останній день тижня толерантності. Завершать його учні в червоному одязі та добрими справами і думками.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top