Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Юрій Винничук презентував в Тернополі нову книжку

Юрій Винничук презентував в Тернополі нову книжку

Твори Юрія Винничука, завжди на грані документальності та вигадки. Адже, як зізнається сам автор, багато тем взяті з власного, сповненого пригодами, життя.

ЮРІЙ ВИННИЧУК, письменник

«Пригоди, коли я був замішаний з різними там кримінальниками, мєнтами, повіями і так далі, описані в книжці «Діви ночі». Це є правдива дуже книжка, автобіографічна. Моє життя просто дало мені дуже багато тем для написання».

Скільки моментів з власного життя у новому романі «Аптекар», автор не сказав. Однак, цікавого, каже, там чимало. Шанувальники міста лева дізнаються більше про життя та побут львів’ян в далекому ХVІІ ст, а лікарі про тодішню медицину.

ЮРІЙ ВИННИЧУК, письменник

«Він зображає середовище медиків ХVІІ сторіччя, які жили у Львові, а також одним з героїв є львівський кат, чарівниця і так далі. Одним словом, це такі незвичні для мене герої»

Не сумуватимуть і поціновувачі ненаукової фантастики.

ЮРІЙ ВИННИЧУК, письменник

«Не втримався, щоб не внести якогось елементу фантастики. Тому що, всі мандрівники, які бували у Львові, описували Львів, як місто, в якому аж кишіло від різних купців зі всіх кінців світу. То було таке враження, що це портове місто. Ну я його й зробив портовим. В мене там кораблі причалюють і так далі. Та річка, яка в нас там була тоді, вона зараз вже під землю пішла, там справді плавали човни, якісь баржі торгові невеликі, кораблі не плавали, звичайно. Ну я їх там організував».

Після роману «Танго смерті», який до слова, отримав  премію «Книга року ВВС», читачі на новий доробок Винничука чекали з нетерпінням.

МАРІЧКА ЮРЧАК, любить твори Ю. Винничука

«Цього разу придбала його нову книгу «Аптекар» і книгу, в нього, що не книга, то книга року, і це давніше видання 2005 року «Весняні ігри в осінніх садах». Я думаю, що це буде цікава книга, як завжди, ерудована, насичена фактами».

Водночас, спочивати на лаврах Юрій Винничук не збирається, в планах, каже, написати другу частину «Аптекаря».

ЮРІЙ ВИННИЧУК, письменник

«Завершується він якраз перед самим штурмом Львова козацькими військами. Я думаю, показати, що цей штурм і про те, як боронився Львів і розвіяти деякі міфи».

Які міфи збирається зруйнувати письменник, стане відомо після виходу в світ продовження. Однак, без сумніву, це буде ще одне самобутнє, винничуківське явище в літературі.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top