Ви знаходитесь: Головна / Новини / Із 14 листопада 5 тролейбус змінить свій маршрут

Із 14 листопада 5 тролейбус змінить свій маршрут

На прохання пасажирів 5 тролейбус курсуватиме частково іншим маршрутом. Попередньо в управлінні транспорту планували, що свій рух рогатий змінить уже від сьогодні, однак цю дату ненадовго відтермінували.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«На жаль, нас замовники підвели, що стосується постачання окремих запасних частин для тягових підстанцій, і тим самим ми змушені просити вибачення в громади про те, що нам дуже хотілося вже і все практично було готове і домовлено, але, на жаль, постачальники підвели, тому вибачення просимо в громади, але тролейбус поїде по цьому новому маршруту вже з 14 числа».

Новий маршрут, повідомляють в управлінні транспорту, передбачає лише часткові зміни сьогоднішнього руху 5 тролейбуса.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Якщо взяти з найближчої точки, де будуть починатися зміни, від Збаразького повороту по вулиці Протасевича, раніше він повертав на Лесі Українки з Протасевича, зараз він поїде далі по вулиці Протасевича і поверне, правий поворот зробить на вулицю Довженка. З вулиці Довженка на Лесі Українки, Слівенська, проспект Степана Бандери і далі по маршруту. Далі нічого абсолютно не міняється».

В управлінні транспорту пояснюють, жителі тамтешніх вулиць звернулись до них із проханням пустити тролейбус, який би курсував на ринок. І вже у суботу, надіються чиновники, їм вдасться це зробити. До слова, у місті закінчують розробляти нову маршрутну мережу. І ознайомити із нею громадськість мають намір уже в кінці листопада.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Стосується змін в новій маршрутній мережі. Ми до цього ставимось дуже обережно, тому що є таке поняття як «накатані маршрути», є таке поняття як «привичка пасажира до тих чи інших маршрутів», тому я говорю, що якихось радикальних змін не буде, але будуть зміни в тій частині, де просять масово мешканці, наші пасажири, щоби десь відкоригувати. Маршрутна мережа буде коригуватися десь і в кількісному складі, і в невеликих змінах. Також для того і під зручність, і під те, щоби довший період часу тримати ситуацію тарифів під контролем».

Днями декілька городян також висловили свої побажання внести зміни не тільки до маршруту громадського транспорту, а й до його розкладу. А саме – доступними маршрутки та тролейбуси, на їхню думку, мали б бути і вночі.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Йдуть такі громадські опитування, чи цей маршрут потрібен чи його не потрібно, але я як начальник управління транспорту, який повинен бачити дальше ці бачення, ці побажання, я просто зобов’язаний поінформувати людей, що немає проблем, воно може бути, але і наслідки можуть бути. Я боюся, щоб це десь не потягнуло цих 150-200 пасажирів, які забажають їздити, не потягнули тариф для 150 тисяч, які щодня користуються, більший тариф».

Начальник управління транспорту пояснює, Тернопіль часто порівнюють зі Львовом, де, до слова, нічний громадський транспорт не новина. Однак варто зауважити, що у місті Лева, каже Ігор Мединський, проживає втричі більше людей, що дозволяє працювати перевізниками не у збиток.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top