Ви знаходитесь: Головна / Новини / 6-те листопада – останній день існування міліції в Україні

6-те листопада – останній день існування міліції в Україні

6-те листопада – останній день існування міліції в Україні. З сьомого вступає в дію Закон України «Про Національну поліцію». Як зазначає на своїй сторінці в соцмережі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, частина діючих працівників міліції буде призначена «тимчасово виконуючими обов’язки» на відповідні посади в органах вже Національної поліції. Автоматично туди потраплять лише нові патрульні поліцейські в Києві, Львові, Одесі та Харкові. Зараз всі працівники міліції написали рапорти на звільнення. Далі їх повернення на службу можливе після проходження атестаційного конкурсу. На час проведення відбору, передбачили тимчасовий штат працівників, який діятиме до остаточного комплектування всіх підрозділів поліції.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заст. начальника УМВС України в області

«Весь процес реформування органів внутрішніх справ, в тому числі поліції, буде займати до кінця 2016-го року. Є тимчасові штати, в тому числі тимчасові штати по патрульних поліцейських. На цей період, поки не закінчиться навчання в нових поліцейських, патрулі будуть здійснюватися за рахунок того особового складу, який є на сьогодні».

Нагадаємо, 4 листопада закінчився прийом заявок у патрульну поліцію Тернополя. Тепер кандидатів чекає відбір, а потім навчання. Планується,  що нові тернопільські полісмени приступлять до виконання обов’язків уже навесні.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top