Ви знаходитесь: Головна / Новини / Аби зустрітись з волонтерами, тернополяни платили гроші

Аби зустрітись з волонтерами, тернополяни платили гроші

Чашкою кави, смачним десертом і розмовами – такими приємностями завершувався благодійний аукціон, організований Логістичний центром. Аби в черговий раз допомогти бійцям на Сході, волонтери вирішили влаштувати торги, а на продаж виставити самих себе.

ОЛЬГА ХУДА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«В нас була конкретна мета. Це – зібрати на бензопили для наших воїнів. Адже до нас і на гарячу лінію, і коли наші волонтери їздять туди на передову, хлопці дуже часто звертаються, що їм потрібні бензопили. Загалом ми виручили більше 13 тисяч гривень. І, якщо перевести на кількість бензопил, це буде більше 8 бензопил. Найдорожчий лот – це наш волонтер Логістичного центру Богдан Кіндій. За нього дівчина Наталя, вона сама тернополянка, зараз мешкає в Сполучених Штатах Америки, поставила ставку 300 доларів».

Однак не усі лоти були такими дороговартісними. До прикладу, пані Світлана за зустріч з волонтером віддала 350 гривень, проте готова, розповідає, була запропонувати і більшу суму.

СВІТЛАНА ШПИЛИК, пішла на побачення із волонтером

«350 гривень – це не є таємниця велика. Я була здивована, що навіть доволі небагато, скажемо так. Я була готова ще позмагатися. В першу чергу хотілось задати таке запитання: що може керувати людиною, яка мотивація може бути в людини, щоби стільки часу, зусиль, стільки душевного тепла приділяти благодійній діяльності, благочинству».

А ще пані Світлана додає, анітрохи не шкодує, що за побачення із волонтером Тарасом Германом віддала ці кілька сотень. Оскільки впевнена, що підуть вони на добру справу. До всього того, жінка ще й отримала відповідь на своє питання.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Це така велика справа. І справа, яка, по-перше, базується на довірі людей власне. Не хочеться, щоби вона була часом обманута. Можливо, після нас хтось скористався. Звичайно, що складно. Звичайно, що важко. Але класно, що у нас є команда, є в нас всі однодумці, скажемо так, з якими легко працювати. І, звичайно, навіть коли тобі сумно, коли важко, тебе підтримають, тебе зрозуміють».

А тернополянка Наталія на аукціоні придбала не кого іншого, як власного чоловіка – волонтера Назара Хамуляка.

НАТАЛЯ ХАМУЛЯК, пішла на побачення із волонтером

«Я, до речі, не знала про цей благодійний аукціон, я чисто випадково у фейсбуці, там, де поширювалась інформація, прочитала. Мені друг кинув в повідомлення лот номер 5 Хамуляк Назар. Я думаю, чого розігрують саме його. Почала читати інформацію. Ну, і як я могла не перебити всі ставки і не виграти найкращого волонтера? Тому так сталося».

НАЗАР ХАМУЛЯК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Я думаю, що мені найбільше пощастило, бо мене придбала, чи купила, чи запросила на побачення моя дружина, чи перебила ставки моя дружина. Маємо в сім’ї ще одну якусь таку нагоду в якомусь такому нестандартному форматі піти на побачення, на зустріч».

Наталія розповідає, не з чуток знає, як складно сьогодні волонтерам допомагати бійцям на Сході. Тому й сама не вагаючись вирішила підтримати аукціон.

НАТАЛЯ ХАМУЛЯК, пішла на побачення із волонтером

«Просто люди ще й втомилися, я додам, втомилися, напевне, віддавати вже гроші, втомилися. Тому що я допоміг раз, допоміг другий, допоміг третій, але я теж не можу постійно допомагати. І нехай допомагає нібито вже трошечки держава. І тут волонтери вже в різний спосіб намагаються десь гроші дістати і готові щось запропонувати людині, яка дає гроші. Навіть в даному випадку, ми нібито прийшли випити якоїсь кави, з’їсти десерту, але в той же час допомогти все ж таки нашим бійцям».

Окрім Логістичного центру, у благодійному аукціоні взяли участь й інші волонтери. Найбільшим попитом, жартують організатори, користувались все ж таки чоловіки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top