Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Водопостачання у домі на Патріарха Мстислава, 1 відновили

Водопостачання у домі на Патріарха Мстислава, 1 відновили

У вчорашньому випуску новин ми розповідали про розгніваних мешканців дому на Патріарха Мстислава, 1. А обурило людей те, нагадаємо, що від суботи і до майже шостої години вечора понеділка крани у їхніх квартирах залишались практично сухими. За словами жителів, працівники ЖЕКу не поспішали ліквідовувати аварію. Так це чи ні, ми поцікавились безпосередньо у директора обслуговуючого підприємства. Михайло Лучко каже, дізнались про несправність у суботу, якраз, коли у них вихідний, а зважаючи на те, що водопровідну трубу прорвало у незручному місці, і задіювати потрібно було не одного працівника, то скоріше, ніж в понеділок, полагодити вони не могли.

МИХАЙЛО ЛУЧКО, директор Господарського ТОВ «Мрія»

«Ніхто не застрахований, що виникне така аварія, тим більше, що трісла труба в перекритті будинку. Водоканал приїхав і перекрили воду.  А просто в мене вихідний день був, навіть, працівників, люди по селах пороз’їжджалися, я б не міг ліквідувати. Мені дзвонили з 15-80, я знав цю ситуацію. Ми попросили, навіть, нашого сантехніка, який  був тут вдома, в неділю він вийшов на місце, подивився ту ситуацію, сказав, що там без варки, без такої роботи не можливо зробити».

Що стосується іржавих труб, які учора показували нам мешканці дому, то директор обслуговуючого підприємства запевнив, їх можна замінити, якщо, звісно, на це будуть кошти. А для цього, каже Михайло Лучко, люди повинні своєчасно сплачувати квартплату.

МИХАЙЛО ЛУЧКО, директор Господарського ТОВ «Мрія»

«В першу чергу там треба поміняти ввод. Ввод в будинок, це робить водоканал. Я вже мав розмову з начальником водоканалу, ми написали офіційний лист. Вони постараються десь після нового року поміняти ввод, для того, щоб ми могли вже далі по мірі можливості, по коштах, по будинку будемо міняти запірну арматуру в середині, в підвалі. На рік, по цьому будинку, на поточний ремонт, це 40 копійок з квадратного метра – 7500 тис. на рік. В принципі, на сьогодні, в мене дані є по цьому будинку на 1.11, там ще залишок коштів на поточний ремонт є порядку 1000 грн. залишився. Але на сьогоднішній день в мене от дані бухгалтерського, по бухгалтерії, по нарахуванню квартирної плати і по тому, як мешканці платять квартирну плату, борг на сьогоднішній день складає 4,5 міс. боргу».

Також в обслуговуючому підприємстві повідомили, жоден старий будинок не застрахований від такого роду аварій. Як у випадку дому на Патріарха Мстислава, 1, а йому, до слова, уже 55 років.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top