Ви знаходитесь: Головна / Новини / Встановлені споруди на мережах ускладнюють роботу працівникам водоканалу

Встановлені споруди на мережах ускладнюють роботу працівникам водоканалу

Неподалік Збаразького кільця чимало кіосків та МАФів, що добре для покупців, однак не дуже – для працівників водоканалу. Оскільки встановлені вони відразу на водопровідних мережах.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Для того, щоб сюди заїхав кран, ви бачите, все обставлено цими кіосками, не можливо оперативно вирішити ці питання. Це дуже затягує в часі. Це може тривати день-два, а, може, і більше. А у видку аварії трубопровід такого великого діаметру… Це, може, прирівнятись до якогось конкретного великого лиха, яке може розмити частину цієї території. А також призведе до зупинки водопостачання ряду мікрорайонів міста в цілому».

Власне неподалік Збаразького кільця якраз і проходить такий великий трубопровід.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Проходить водопровід, діаметром півметра. Поряд безпосередньо на камері розміщено кіоск по продажу квітів. На наші неодноразові переписки, звернення вони ніяк не реагують. Говорять, що у них є всі наявні дозвільні документи на розміщення цього торгового закладу. Так і по другу сторону ми бачимо взуття, інші кіоски, які також знаходяться в тій же охоронній зоні».

Такі випадки, розповідає начальник водоканалізаційної інспекції, у Тернополі не рідкість. І вирішити їх дуже складно, оскільки підприємці, каже Іван Гладкий, відмовляються іти їм назустріч. Тож водоканал звернувся до міської влади. Яка, у свою чергу, створила спеціальну комісію.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Створив таку комісію, в яку входять якраз ті органи виконавчої влади, які мають знати, чий це кіоск, хто давав дозволи на торгівлю, на розміщення, усі ці речі. Ми, думаю, спільно разом за круглим столом будемо кожного тижня збиратися і питання поетапно вирішувати».

Якщо брати до уваги конкретний випадок біля Збаразького кільця, каже начальник водоканалізаційної інспекції, то в разі його поломки крани висохнуть у домівках чи не половини міста.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Це буде Східний масив, Дружба, Кутківці, Пронятин, Микулинецька вулиця. Все буде без води і без каналізації автоматично. Це – стратегічний такий водопровід, водогін, який живить, я вам сказав, які масиви. Це, можна сказати, половина міста».

Часто на водопровідних мережах встановлюють не тільки МАФи чи кіоски, а й рекламні щити. Загалом у Тернополі станом на сьогодні виявили двадцять таких об’єктів. Тож водоканалівці закликають підприємців, які хочуть встановити свою торгову точку, поважати і їхню працю та перевіряти, чи не проходять у тому місці водо- чи каналізаційні мережі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top