Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військовослужбовці отруїлися фальсифікованим алкоголем

Військовослужбовці отруїлися фальсифікованим алкоголем

В п’ятницю, 4 грудня в другій половині дня один з військових звернувся до лікарів по допомогу, зі скаргою на погане самопочуття. Ті оглянули і направили чоловіка в лікарню. Невдовзі, там встановили, що отруєння спричинене метиловим спиртом.

АНДРІЙ БОЙКО, т.в.о. заступника командира бригади по роботі з особовим складом

«Після цієї події ми вишикували весь особовий склад, здійснили перевірку, опитали людей, може хтось ще себе погано почуває. Знов-таки, виявилися такі люди, що там хтось-таки себе погано почував і так само цих людей відправили в лікарню, після цього у шпиталь, військовий шпиталь міста Львова».

Правоохоронці за даним фактом провели слідчо-оперативні заходи. Їм вдалося встановити підозрюваних, які збули військовим небезпечний сурогат. Ними виявилося подружжя тернополян.

ОЛЕКСАНДР ПРОЦАК, заст. начальника відділу слідчого управління ГУНП в області

«Як встановлено досудовим розслідуванням, квартира розміщена в будинку, який знаходиться неподалік військової частини, у якій проходять службу госпіталізовані військовослужбовці. Жителі цієї квартири, а саме подружжя: чоловік та дружина, здійснюють незаконне виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, а саме виготовляють спиртосуміші із спирту».

Продавали продукцію по тридцять гривень за пляшку. Слідчі ГУНП в області спільно з працівниками прокуратури провели санкціонований обшук в оселі підозрюваних. Вилучили і готовий спирт і приладдя, яке використовували для роботи.

ОЛЕКСАНДР ПРОЦАК, заст. начальника відділу слідчого управління ГУНП в області

«В ході обшуку було вилучено близько 5 літрів спирту,  а також близько 4 літрів спиртосуміші».

Знайшли поліцейські й журнал, в яких торговці записували клієнтів-боржників. За фактом злочину відкрили кримінальне провадження згідно з частиною 3 статті 204 ККУ – незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини. Також правоохоронці встановлюють канали надходження спиртової продукції до ділків. Триває розслідування. Що ж до самопочуття військових, Андрій Бойко каже, медики запевняють, троє почувають себе нормально, інформацію про важкі наслідки для ще двох постраждалих не підтверджують.

АНДРІЙ БОЙКО, т.в.о. заступника командира бригади по роботі з особовим складом

«Один в такому тяжкому стані, один – середній, а троє в легкому. Можливо, до вечора будемо знати більш детально ситуацію. Поки що маю таку інформацію, що троє нормально себе відчувають, один, трохи погано себе почуває. Хоча, коли я спілкувався з лікарями, опитував, виясняв, які можуть бути наслідки від такої речовини, вони мені говорять, що це може бути втрата зору, навіть, може і відключатися мозок. Тому, зараз щось наперед говорити я не можу, як воно далі повернеться, будемо вже чекати новин від шпиталю».

Про отруєних військових, Андрій Бойко відгукується позитивно, каже раніше з ними проблем не було.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top