Ви знаходитесь: Головна / Новини / В новорічну ніч Тернополем курсуватимуть і маршрутки, і тролейбуси

В новорічну ніч Тернополем курсуватимуть і маршрутки, і тролейбуси

Випросили! В новорічну ніч до ялинки тернополяни їздитимуть і тролейбусами, і маршрутками. Курсуватимуть вони доти, доки будуть пасажири. Начальник міського управління транспорту зазначає, дістатися у новорічну ніч можна буде у всі мікрорайони міста, навіть, у Березовицю.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«В новорічну ніч буде курсувати 8 одиниць автобусів по 8 маршрутах, це 6-й, 11-й, 14-й, 15-й, 18-й, 19-й, 25-й і 27-й».

Маршрутки працюватимуть доки будуть пасажири, а вартість, зазначає Ігор Мединський, не зміниться. Також розпочнуть роботу нічні тролейбуси, а саме: 5-й та 11-й. Вони курсуватимуть Тернополем до 1 ночі щоденно, аж до 20 січня.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Хочу нагадати також про те, що було доручення виконавчого комітету комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» про те, щоб він подав розрахунки, який тариф є реальний, коли буде курсувати у вечірній час тролейбус. І вже ми маємо подані розрахунки комунального підприємства «Тернопільелектротранс», що такий тариф буде становити у вечірній час 10 гривень. Якщо буде пасажиропотік, якщо пасажир буде погоджуватися платити таку ціну, яка сьогодні є розрахована комунальним підприємством, то, зрозуміло, що він буде курсувати».

До слова, вранці 1 січня громадський транспорт розпочне роботу дещо пізніше і в меншій кількості. Оскільки, в перший день року за минулорічними спостереженнями, тернополяни полюбляють посидіти вдома.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top