Ви знаходитесь: Головна / Новини / В обласному екоцентрі запропонували альтернативу ялинці
В обласному екоцентрі запропонували альтернативу ялинці

В обласному екоцентрі запропонували альтернативу ялинці

У цьогорічній виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет» взяли участь всі райони Тернопільщини. Кілька десятків унікальних робіт ручної роботи представили в обласному екоцентрі.

НАДІЯ СВОРІНЬ, заст. директора з виховної роботи обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

«Уже ввійшло в традицію кожного року напередодні новорічно-різдвяних свят на базі нашого центру проводити обласний виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет». Цей конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, виховання екологічної культури і відродження традицій та звичаїв українського народу».

Школярка із Теребовлі Тетяна працювати над своєю роботою почала ще з літа. Допомагали їй у цьому: вчителька – ідеями і мама – підтримкою.

ТЕТЯНА ЧЕПЛЮК, м. Теребовля

«Це вишитий бісером образочок на тему «Різдвяна ніч». Невдовзі наступає Різдво і це якраз на тему Різдва. Тут зображено Пречисту Діву Марію і Ісус з Йосипом».

На конкурс подавали і колективні роботи. Дівчатка з гуртка «Рослини – символи України» декорували разом чашки, адже чаювати, вважають, найкраще у дружньому колі.

АНАСТАСІЯ МОЗИЛЬ, м. Теребовля

«Роботу ми робили колективно, оскільки ми розуміємо, що цей гурток, як наша менша сім’я. А саме кружки, тому що воно порівнюється з теплом і коли п’єш, наприклад, чай, какао, воно є тепле і через це більше так новорічно».

Діти використовували різноманітні матеріали для своїх робіт: глина, тісто, тканини, дерево, папір, вата і навіть лампочки та попкорн. Але особливо популярними були дари природи.

ВІТА СИВУЛЬСЬКА, АНТОН ТУРЧИН, учні 4 класу ТЗОШ№21
«Ми виготовили таку скриньку «Скарбничка тепла і любові» – вона називається. Тут є липовий цвіт, м’ята, мед і дуже багато пахощів. Вона зроблена з американського ясена. Вона може допомагати, з тих рослин, що є усередині, зігрівають наші серця теплом і любов’ю».

Конкурс відбувається в трьох номінаціях: перша – це «Новорічна композиція» у стилі флористики. Щоб не рубати ялинок, учні виготовляли святкові букети своїми руками, використавши лише кілька гілок вічнозелених рослин. Друга номінація – «Галицькі сувеніри та атрибутика». Її особливістю є те, що робота повинна мати ужиткове значення. І третя номінація – «Дідух. Різдвяний дух». Тут представили дідухи і павуки.

НАДІЯ СВОРІНЬ, заст. директора з виховної роботи обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

«Кращі роботи переможців будуть відзначені на обласному рівні і їхні роботи будуть представлені на Всеукраїнський конкурс. Там два Всеукраїнських конкурси – це «Новорічна композиція» і «Український сувенір».

Виставка «Замість ялинки – зимовий букет» буде тривати протягом всіх новорічно-різдвяних свят у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top