Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі відбувся парад помічників Миколая
В Тернополі відбувся парад помічників Миколая

В Тернополі відбувся парад помічників Миколая

До 19 грудня залишилося менше тижня, тому аби все встигнути помічники Святого Миколая активно взялися за роботу. Уже запакували кілька тисяч пряників, однак, попереду ще чимало завдань, тому вони не проти, аби їхні лави поповнилися. В неділю помічники Миколая пройшлися центром міста, щоб нагадати тернополянам, що свято на порозі.

Разом із довгоочікуваним снігом, прийшов в Тернопіль і святковий настрій. Принесли його кількасот тернополян в червоних шапках та з доброзичливими усмішками. Себе вони називають не інакше, як «помічники Святого Миколая».

помічник Святого Миколая

«Зробили ярмарок, де можна придбати і наші благодійні речі, які ми, волонтери, пряники випікали, запаковували і також інших організацій, які є при церквах. За вчора і позавчора, тобто, на сьогоднішній день було заготовлено близько 5 тисяч пряників. За кожну попередню неділю, дві-три, плюс-мінус, десь так. Частину з них ми продаємо частиною дякуємо людям, які нам допомагають. Тобто, те, що ми можемо дати взамін,наприклад, сотень зошитів, які нам приносять іноді».

За виручені кошти купують канцтовари, засоби гігієни та солодощі. Вже 11 років в Тернополі щорічно проводять акцію «Миколай про тебе не забуде». Таким чином сотні дітей із з багатодітних та малозабезпечених сімей отримують подарунки.

помічниця Святого Миколая

«Вони нас чекають з нетерпінням, ми кажемо, що ми помічники Св. Миколая, дітки нам розказують віршики, співають пісеньки про Св. Миколая, дуже гарно. Багато багатодітних сімей і незабезпечених сімей, вони чекають на ці подарунки з нетерпіння, вони знають, що ми маємо прийти».

Цьогоріч, подарунки планують доставити майже двом тисячам дітей, в тому числі в Лисичанськ. Вже з понеділка фабрика Св. Миколая активно запрацює. А в п’ятницю, 18 грудня, з другої половини дня помічники розвозитимуть подарунки дітям.

помічник Святого Миколая

«Потрібно волонтерів нам на рознесення подарунків, тобто, є багато речей вже знесених, є автомобілі, які зголосилися, тобто, автомобілісти, які будуть розвозити, але з волонтерами зараз, трохи дивимося по списках не набираємо кількості минулого року, а дітей є більше майже в пів разу, ніж в попередній рік».

Детальнішу інформацію та анкету для реєстрації помічників можна знайти в соціальних мережах на сторінках акції «Миколай про тебе не забуде. Тернопіль».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top