Ви знаходитесь: Головна / Новини / Групи швидкого реагування цілодобово патрулюють Тернопіль

Групи швидкого реагування цілодобово патрулюють Тернопіль

Вони завжди напоготові. Завдання правоохоронців групи швидкого реагування або, як їх ще називають ГШР – якомога швидше, а це до п’яти хвилини, прибути на місце події, обстежити його. Потім забезпечити охорону місця злочину та, при потребі, надати першу медичну допомогу і викликати слідчо-оперативну групу. Щоб  доїхати до місця виклику, можна вмикати проблискові маячки та звукову сирену. Однак, швидкісний режим порушувати правоохоронцям заборонено.

ДМИТРО АДАМОВИЧ, старший оперуповноважений Тернопільського відділу поліції ГУНП в області

«Місто Тернопіль розбите на квадрати і кожен квадрат має свою групу швидкого реагування. Першочергово здійснюється об’їзд території. В подальшому, якщо немає викликів, ГШР знаходиться на контрольній точці».

 «Родео, я 105й. Стою на контрольній точці»

Дзвінок про бійку на зупинці надійшов на лінію «102». При виїзді на місце події, правоохоронці встановили, конфлікт виник між двома жінками.

ОКСАНА, тернополянка

«Подзвонила наша подружка, що її тут б’ють троє чоловік. Ми приїхали машиною. Ми бігом взяли таксі і 4-ро чоловік приїхали».

У потерпілої була своя версія сутички. Вона вирішила їхати знімати побої та писати заяву. Щоправда, спершу правоохоронці запропонували пройти перевірку на вмісту алкоголю у її крові. Після чого плани жінка змінила, і ні медичний огляд, ні заяву про побиття писати не захотіла. Наступний виклик ГШР – на вулицю Лесі Українки. Незнайомець телефоном повідомив, що там підпільно працює клуб гральних автоматів.

ДМИТРО АДАМОВИЧ, старший оперуповноважений Тернопільського відділу поліції ГУНП в області

«Зрозуміло, ви зателефонували з метою інформування. Ми зараз відпрацюємо, оглянемо, які тут комп’ютери та обладнання, але не зможемо вам дати відповідь, оскільки ви відмовилися назватися…».

Робочий день групи швидкого реагування – 12 годин. За словами Дмитра Адамовича, найбільше повідомлень надходить у нічний час. В основному це інформація про бійки, порушення громадського спокою, шум від розважальних закладів та сімейні скандали. В середньому за добу правоохоронцям ГШР доводиться виїжджати на 50-60 викликів.

 За матеріалами СК ГУНПУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top