Ви знаходитесь: Головна / Новини / Держчиновника позбавили волі за хабар

Держчиновника позбавили волі за хабар

Чиновника за хабар Тернопільський міськрайонний суд вирішив позбавити волі. Йде мова про начальника Державної інспекції з питань захисту прав споживачів в області, який разом зі спільником, головним спеціалістом цієї ж держустанови, не раз брали хабар у підприємців. Вигоду отримували за зменшення сум штрафів та кількості виявлених правопорушень, повідомляють в обласній прокуратурі. Загалом, задокументували 8 фактів отримання хабара на суму близько 20 тис. грн.

ВІКТОР ОСКОРІП, прокурор відділу прокуратури Тернопільської області

«Вчора 21 грудня 2015 року було судом винесено обвинувальний вирок, згідно якого, керівника Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, засуджено за частиною 3 Статті 368, до покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду в органах державної виконавчої влади строком до 3 років з конфіскацією всього належного майна».

Зараз засуджений знаходиться під вартою. Відповідно до закону він протягом 30 днів має право на апеляційне оскарження вироку. Що ж до його спільника, він ще раніше визнав свою провину та отримав покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі умовно.

ВІКТОР ОСКОРІП, прокурор відділу прокуратури Тернопільської області

«Погодився співпрацювати із органами досудового розслідування, як наслідок до нього було застосовано інститут угод, а саме укладено угоду про визнання винуватості, в якій було узгоджено міру покарання за частиною 3 статті 368 та взято ним обов’язок надавати і в подальшому сприяти викриттю іншого співучасника даного кримінального правопорушення, а саме свого керівника Державної інспекції з питань захисту прав споживачів».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top