Ви знаходитесь: Головна / Новини / Для городян влаштували «Феєрію новорічного міста»

Для городян влаштували «Феєрію новорічного міста»

До головних зимових свят залишились лічені тижні. Тож у міському управлінні культури цей час вирішили не гаяти й організували конкурс «Феєрія новорічного міста».

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Цей конкурс проводиться з метою створення такого привабливого оформлення міста Тернопіль, ну, і, відповідно, створення такої святкової атмосфери у місті».

Передбачені конкурсом три номінації.

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Зелена модниця» – це найкраще оформлення новорічної ялинки. «Настрій дарований серцем» – це найкраще оформлення у новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі. І «Карнавал прикрас» – найкраще оформлення вітрини в новорічному теж такому різдвяному стилі».

Участь у конкурсі «Феєрія новорічного міста» можуть брати як звичайні городяни, так і установи, підприємства, школи чи університети, заклади громадського харчування тощо. Головне, кажуть в управлінні культури та мистецтв, бажання.

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Заявки до участі у конкурсі приймаються до 25 грудня 2015 року. У номінації «Карнавал прикрас» – в управління торгівлі, побуту і захисту прав споживачів, а у номінації «Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем» – в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології».

Приємним доповнення «Феєрії новорічного міста» стане винагорода: у кожній номінації конкурсна комісія обере переможця, який отримає грошовий подарунок. Загалом призовий фонд складає 8 тисяч гривень.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top