Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітей загиблих бійців АТО привітали зі святом Миколая

Дітей загиблих бійців АТО привітали зі святом Миколая

Аби діти бійців АТО на Миколая не залишилися без подарунків та святкового настрою, представники влади та бізнесу подбали про це заздалегідь. Днями близько двох десятків дітей загиблих військових, хоч не під подушку, однак отримали свої «миколайчики».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Миколай в нас є покровитель діточок і він вже десь розійшовся в області з подарунками. Сьогодні були на святі дітей, яким ми також дарували подарунки Св. Миколая. І сьогодні ми вас також не хочемо залишити поза увагою і від Миколая передати вам подарунки».

Діти, чиї батьки загинули захищаючи Україну, не залишилися поза увагою. З ініціативи представників влади та бізнесу всі вони отримали цінні подарунки та солодощі.

СЕРГІЙ МЕЛЬНИК, підприємець, благодійник

«Ми розуміємо, що втрата близької людини не замінить ніякі такі речі, але з другої сторони відчуваємо, що треба щось робити, бо життя йде, як в народі кажуть, що негаразди краще на людях пережити і поділитися, той тягар на половину можна передати».

Окрім подарунків, дітям підготували цікаву програму в одному з розважальних закладів міста. Сама ж малеча скромно розповідає, що подарунки їм сподобалися.

МАКСИМ, м. Підволочиськ

«Мені дуже сподобалося, що поїли і подарунки ше сподобалися».

ДМИТРО, м. Тернопіль

«Тобі сподобалися події сьогодні? – Так – А чим? – Подарком».

ЛЮМИЛА РУСНАК, с. Верхівці, Гусятинського р-ну

«Ну для дітей це дуже, діти всі люблять Миколая, ми знаємо по собі, ми також були дітьми. І також і наші діти хочуть щось відчути. Дуже раді, що нас не забувають, це саме головне».

Таку благодійну акцію для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО, провели не вперше.

МИХАЙЛО ІБРАГІМОВ, депутат Тернопільської міськради («БПП – Солідарність»)

«Нам дуже приємно, що ми можемо приєднатися, як я пригадую, це вже наша друга зустріч. Буквально нещодавно ми зустрічалися і ми запрошували дітей до нас. Ми хочемо, щоб їм було тут затишно, приємно і сьогодні, як і попередній раз, ми постаралися організувати їм і святковий стіл, зараз в них буде перегляд кінофільму. Також, щоб вони мали можливість відпочити у наших розважальних  закладах інших».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top