Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти з Тернопільщини не залишать на одинці бійців на свята

Діти з Тернопільщини не залишать на одинці бійців на свята

«Не залиш свого захисника наодинці у новорічно-різдвяні свята» – так називається конкурс малюнків, який провели між школярами Тернопільщини. З кожного району відібрали по три найкращі роботи, у трьох вікових категоріях.

ІГОР ЧОРНИЙ, заст. директора департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

«Від 7-6 років до 9. Потім від 9 до 14 і від 14 до 18 років. Загалом, тут розміщено біля 162 малюнків. І ці кращі роботи, є в нас журі експертне, яке обере кращі 3 роботи у трьох номінаціях і безпосередньо потім вже будуть нагороджені переможці даних робіт».

На переможців чекають подарунки: приладдя для малювання та солодощі. А роботи, кажуть в ОДА, доставлять бійцям на передову.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Будучи на передовій неодноразово, я був свідком того, на скільки цінується дитяча творчість з боку військовослужбовців. Якраз ідея в тому, щоб відібравши найкращі праці 162 праці нашого конкурсу, ми направили всі для того, щоб вони мали можливість, наші військовослужбовців, мали можливість з ними ознайомитися і десь по можливості розмістити в себе в бліндажі, в себе в наметі. От ці малюнки, для того, щоб це було додатковим натхненням їм  захищати територіальну цілісність нашої держави».

Також, додав Степан Барна, окрім малюнків, після 19 грудня бійцям відправлять допомогу від органів державної влади, аграріїв Тернопільщини та підприємців.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top