Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітям переселенців і бійців АТО вручили подарунки на День Святого Миколая

Дітям переселенців і бійців АТО вручили подарунки на День Святого Миколая

У наше місто десятирічна Діана разом із рідними переїхала з Краматорська Донецької області. За два роки у Тернополі, каже дівчинка, вона уже встигла освоїтись та знайти друзів.

ДІАНА БЕЗУГЛА, отримала подарунки

«– Я ходжу в школу мистецтв, займаюсь співами, люблю малювати. – Друзів знайшла? – Так, багато друзів. – А у Краматорську ти увесь цей час, до того, жила? – Так. – Хочеш повернутись додому? – Я навіть не знаю. Мені і тут і там подобалось».

Як і всі діти, Діана також вірить, що у ніч із 18 на 19 грудня у кожен дім приходить Святий Миколай.

ДІАНА БЕЗУГЛА, отримала подарунки

«Він добрий чарівник, який приносить радість дітям у цей день. Ну, я отримала чашку і пазли».

Не зважаючи на те, що сьогодні Юлія – мама чотирьох дітей, однак і сама вона, каже, вірить у дива.

ЮЛІЯ КУЛИК, мама 4-ох дітей

«В дива треба весь час вірити».

Сім’ї Юлії, на відмінну від Діани, переїжджати не довелося. Однак, що таке війна, вони все ж таки відчули. Уже рік їхній тато служить на Сході, у селищі Піски.

ЮЛЯ КУЛИК, мама 4-ох дітей

«– Вони знають, що тато захищає Україну, зідзвонюємось, говорять. – Скучаєте дуже? – Скучаємо».

Таких сімей на Тернопільщині сотні, й бодай частині із них вирішила допомогти Спілка Української Молоді. І спеціально до Дня Святого Миколая СУМівці підготували подарунки для дітей переселенців і бійців, які служать або загинули на Сході.

МАР’ЯНА МАРЕЦЬ, координатор Тернопільського етапу акції «Теплом зігріємо серця»

«СУМівці зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Австралії, Канади, Бельгії і Німеччини передали в Україну півтори тисячі пакунків в рамках акції «Теплом зігріємо серця». Бо вони теж хотіли підтримати родини і військових, і вимушених переселенців. Загалом на Тернопільщину прийшло 133 подаруночки, які готували СУМівці з Нью-Йорку, Стемфорда і Гартфорда».

У святкові пакунки СУМівці з Америки спакували одяг, канцелярію та інші необхідні як дітям, так і дорослим речі. А міська влада Тернополя для малечі підготувала солодкі подарунки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Для того, щоби Миколай встиг всім рознести подарунки, йому повинні завжди допомагати якісь добрі помічники, люди, які хочуть творити добро. Сьогодні такими помічниками є Спілка Української Молоді. Я надзвичайно вдячний вам за вашу допомогу. Сподіваємось, що вони дійсно зігріють ваші серця. Всім вам, дорогі дітки, я бажаю бути здоровими, чесними, слухатись своїх рідних, близьких, гарно вчитися, приносити тільки радість і задоволення своїм рідним, своїм матерям, своїм батькам. Ну, а всім вам, всім нам миру, спокою, затишку».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top