Ви знаходитесь: Головна / Новини / Замість МРЕВ – регіональний сервісний центр

Замість МРЕВ – регіональний сервісний центр

Святослав Вишневський тимчасово виконує обов’язки директора новоствореного регіонального сервісного центру, що знаходиться у будівлі колишнього МРЕВ. Відтепер саме ця установа відповідатиме за видачу водійських посвідчень та свідоцтв для перевезення небезпечних вантажів, за реєстрацію транспортних засобів й інші послуги, що раніше надавали МРЕВ і ДАІ.

СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора регіонального сервісного центру МВСУ в області

«Зазначимо, що підпорядкований регіональний сервісний центр МВС в Тернопільській області, входять 5 підрозділів: по місті Тернопіль, місто Кременець, місто Чортків, місто Підгайці, місто Теребовля. Громадяни звертаються не залежно від місця проживання і не залежно від місця реєстрації».

Що стосується такої послуги, як реєстрація авто, то тут іще одна зміна. Кабмін ліквідував необхідність водіями надавати довідку-рахунок.

СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора регіонального сервісного центру МВСУ в області

«Також однією зі змін останніх є спрощення процедури реєстрації. Не потрібно тепер довідки-рахунки для реєстрації. Тепер достатньо продавцю і покупцю звернутися до адміністратора центру по місці звернення і представити свої громадянські паспорти. Адміністратор засвідчує підписи, і безкоштовно зразу оформляється свідоцтво про реєстрацію».

Надаватиме сервісний центр і ще одну послугу, раніше за якою керманичі повинні були їхати у Київ. Це – отримання індивідуального номерного знака.

СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора регіонального сервісного центру МВСУ в області

«Для спрощення громадян, для їхньої зручності, якщо громадяни мають бажання отримати індивідуальний номерний знак… Наприклад, ви бачили всі, на автошляхах їздять, номерний знак, наприклад, пише ім’я «Борис». Тобто не потрібно їхати в Київ і робити заявку, а це можна буде в любому центрі написати заяву. Центр замовляє в Києві такі номерні знаки. І за плату, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів, отримають в центрі по місцю звернення такий номерний знак. Не потрібно звертатися вже в Київ».

Нагадаємо, напередодні заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе обґрунтувала скорочення центрів МРЕВ їхньою нерентабельністю.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top