Ви знаходитесь: Головна / Новини / Кореспонденти ІНТБ підрахували вартість «Олів’є»

Кореспонденти ІНТБ підрахували вартість «Олів’є»

Минулого року наші кореспонденти дізнавались, скільки городянам доведеться віддати за добротну миску «Олів’є». Тоді новорічний завсідник обійшовся нам у шістдесят три гривні. Цьогоріч, підозрюємо, гаманець спорожніє на трохи більшу суму.

«Два рази, може, в рік. На Новий рік і на Паску».

Мова іде про улюбленого завсідника новорічного столу – салат «Олів’є». Приблизно стільки разів на рік його зазвичай готують українці, однак від цього менш смачним він не стає. Зі всіх опитаних на ринку знайшлось лише кілька людей, яким «Олів’є» не до вподоби.

«Ні, не люблю».

А ще, готуючи цей сюжет, ми зрозуміли, що «Олів’є» – це, напевне, чи не єдиний салат, рецепт якого відомий кожному, принаймні на тернопільському ринку.

п. НЕОНІЛА, продавець

«– Горошок, ковбаска, яєчко, майонез, цибулька і є «Олів’є». – Як часто готуєте такий салат? – Ну, на Новий рік, тільки на Новий рік. Ну, і, буває, коли захочеться, коли потребує душа».

Тож вирішили підрахувати, у скільки городянам обійдеться їхній улюблений завсідник. А ще порівняти із минулим роком. Адже тоді за добротну миску «Олів’є» городяни мали віддати шістдесят три гривні.

п. МАРІЯ, продавець

«Я його люблю давно. За те, що є майонез. Дати добрий треба і добру ковбаску. Як це дасиш, це буде добрий салат. Це від тих двох, мені здається, компонентів залежить салат».

Тож майонез городянам орієнтовно обійдеться у двадцять гривень, все залежить від об’єму та виробника. А от ціна трьохсот грамів ковбаси коливатиметься від сімнадцяти до двадцяти трьох.

п. МАРІЯ, продавець

«Є Лікарська по 79 гривень. Є така Останкінська по 79 гривень. Є трошки з дешевших, беруть люди, 55 Варена з молоком. Русанівську дехто бере з м’ясом по 75, якщо вже хоче хтось, щоб салат був вишуканим».

Який «Олів’є» і без овочів? За сто грамів моркви тернополянам доведеться віддати трохи більше однієї гривні. Плюс картопля, триста її грамів коштуватиме орієнтовно півтори гривні, а вдвічі менше цибулі – гривня вісімдесят. Ще чотири яйця за дев’ять сорок і консервований горошок за двадцять, й улюблений «Олів’є» майже готовий. Тим, хто напередодні заквасив огірки, пощастить зекономити, а як ні – то гаманець спорожніє і ще на невелику суму. І того виходить близько вісімдесяти трьох, що на двадцять гривень більше, аніж торік.

«Я саме краще це люблю «Олів’є», що тут казати, між всіх салатів».

«Олів’є» чи інші смаколики, не важливо. Головне – це зустрічати Новий рік, переконана продавець Оксана, з гарним настроєм.

п. ОКСАНА, продавець

«Оце гарний настрій, щоби був. Я, наприклад, по житті оптимістка, знаєте. Як себе налаштую, так воно і буде. Навіть мультик такий є «Капітан Врунгель», каже, «как вы яхту назовете, так она и поплывет». Правильно? Тому як собі поставити, так воно і буде».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top