Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну підготовку

Майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну підготовку

Понад 800 кандидатів, з більш як трьох тисяч змогли дійти до третього етапу відбору на службу у поліції. Вони вже пройшли медичне обстеження та готові продемонструвати ще й фізичні можливості. У понеділок на міському стадіоні перші групи охочих стати поліцейськими виконували необхідні нормативи.

ОЛЕКСАНДР ТРІЛЬ, старший інспектор управління кадрового забезпечення ГУНП в області

«Нормативи з фізичної підготовки, зокрема, тут безпосередньо, вони здають підтягування, здають стометрівку і здають крос, забіг на 1км».     

В поліції розповідають, екзаменатори неупереджено та об’єктивно слідкують за правильністю виконання нормативів та фіксують результати.

ОЛЕКСАНДР ШАФРАНЮК, кандидат в патрульну поліцію м. Тернопіль

«Думаю, шанси мої, так, як у всіх – нормальні. Підтягування здавав – на відмінно, пробіг – теж, менш-більш. Я думаю, що шанси у всіх реальні. Все прозоро, все відкрито. Нема ніяких  прихованих текстів. Я думаю, що нова поліція повинна бути чесною».

Присутні на здачі тестів і представники тернопільських громадських організацій. Вони зазначають, у більшості кандидатів висока фізична підготовка.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, автор соціального проекту «Дике поле»

«Зараз ми присутні на тестах по фізичній підготовці і чому, власне, і залучаються представники громадських структур, які задіяні у військово-патріотичному вихованні молоді Тернопільщини. Для того, щоб всі ці моменти перевірки, тестування проходили прозоро і громадськість знала про те, яким чином, власне, відбувається набір в нову поліцію».

Тих, хто успішно пройде перевірку на фізпідготовку, чекає психодіагностичний тест, і насамкінець, індивідуальна співбесіда.

 

За матеріалами СК ГУНПУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top