Ви знаходитесь: Головна / Новини / Маленькі тернополяни створюють мультфільми власними руками

Маленькі тернополяни створюють мультфільми власними руками

Вони малюють героїв і змушують їх рухатися. Маленькі тернополяни створюють мультфільми власними руками. Анімаційний гурток «Руда миша» відкрився нещодавно, але вихованці вже мають чим похвалитися.

Ось так за допомогою фломастерів, паперу і власної фантазії діти творять мультики на гуртку  «Руда миша» обласного комунального центру науково-технічної творчості. Хоча, на справді, це цілий процес, який розпочинається з ідеї.

ОЛЕНА МУДРА, керівник анімаційного гуртка «Руда миша»

«Історії діти кидають ідеї самі, ми їх всі разом продумуємо, пишемо сценарні плани, малюємо комікси. Є в нас намальовані по картинках, що герої роблять. Потім, додаємо до них якихось таких неочікуваних моментів».

Аби вигадані герої ожили, діти застосовують різноманітні прийоми.

ОЛЕНА МУДРА, керівник анімаційного гуртка «Руда миша»

«Ось в нас є така заготовочка, це такий, ми його назвали емоційний кіт. Наприклад, ось в кота є морда, є в нього очі. Діти дуже люблять бавитися з тим котиком. Тобто, кіт може дивитися так, правда? А може дивитися, ось так. А може дивитися на верх.Він може нам сказати «Мяууу».

Ще один герой, який скоро оживе на екрані – військовий. А сам мультфільм, кажуть гуртківці, буде про ситуацію на Сході.

 ВАЛЯ, відвідує гурток «Руда миша»

«Є воєнний в окулярах, який стоїть десь там на передовій і дивиться чи нема поблизу ворога. Але раптом народжується метелик і підлітає до нього. А народжується він не звичайний, народжується жовто-блакитний, так само, як наш прапор. Він підлітає до військового і сідає йому на каску».

Коли всі необхідні елементи готові, малюнки кладуть на станок, над яким закріплюють камеру. Тоді почергово, кадр за кадром знімають повноцінну історію. Яке продовження буде у відео про військового не зізналися. Однак, розповіли, що готові в свою команду прийняти всіх охочих.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top