Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Мешканці дому на Патріарха Мстислава, 1 обурені роботою свого ЖЕКу

Мешканці дому на Патріарха Мстислава, 1 обурені роботою свого ЖЕКу

У суботу магазин, що знаходиться на першому поверсі цього будинку, почало затоплювати. Як з’ясувала аварійна служба, між поверхами дому прорвало трубу. І знаходиться вона у дуже незручному місці – у панелі.

п. ОЛЕКСАНДР, мешканець будинку на Патріарха Мстислава, 1

«Начало затоплювати магазин. По стінах пішло, не де стояк, а далі за стояком. Власник магазину прийшов, перекрив воду, з розумінням поставився, викликали аварійку. Не знаю, що там, як там було, аварійка сказала. Але вони сказали, що це не наша, так би мовити, парафія, викликайте працівників ЖЕКу, що тут труби всі ржаві, їх треба повністю міняти».

Згодом, розповідають мешканці, викликали і працівників ЖЕКу. Ті пояснили, труби в будинку іржаві, їх потрібно міняти, однак коштів на це немає.

п. ОЛЕКСАНДР, мешканець будинку на Патріарха Мстислава, 1

«Далі почали розмовляти. Я включив їм воду, щоб показати, як вода тече. Сірничком струя тече. Вони кажуть, а нам воно це потрібно, це ваші проблеми, тут немає з ким говорити».

Мешканці розповідають, це не вперше комунальники не беруться вирішувати їхні проблеми. Восени вони уже звертались за допомогою, однак з того часу нічого не змінилось.

мешканка будинку на Патріарха Мстислава, 1

«Я зверталась щодо цих труб і зверталась по питанню, що в мене каналізаційна труба в двох місцях протікає. Прийшов зі ЖЕКу, то подивився. А що я можу зробити, я скажу, а офіційно немає. Дзвонила на 15-80, добре, прийдуть, вам розкажуть, все зроблять. Нічого. Глухо».

Вихідні, кажуть люди, просиділи без води. Сьогодні працівники ЖЕКу прийшли знову. Що роблять – мешканці не знають, однак крани у кількох квартирах залишаються сухими, в інших же – слабка подача води. Та люди хвилюються, навіть якщо вирішити цю проблему локально, то чи є гарантія, що ще якусь іржаву трубу, яких у їхньому домі вдосталь, не прорве знову. Щось гарантувати працівники ЖЕКу не стали і нашій знімальній групі.

«– Ну, робимо. Трубу будемо міняти. – Але це гарантує, що в людей відновиться вода? – Є там начальники в ЖЕКу, йдіть з ними говоріть, рішайте».

Поспілкуватись із керівником ЖЕКу нашій знімальній групі не вдалось. В установі повідомили, що він особисто слідкує за ліквідацією несправностей у домі на Патріарха Мстислава, 1. Телеканал ІНТБ готовий висвітлити і позицію обслуговуючого підприємства «Мрія». Мешканці ж підкреслили, якщо все залишиться без змін, вони мають намір перекрити дорогу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top