Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Місто професій» знову завітає у Тернопіль

«Місто професій» знову завітає у Тернопіль

Опановувати ту чи іншу професію тепер доступно не тільки дорослим, а й дітям. Таку можливість подарували, нагадаємо, у вересні. Тоді на кілька годин парк Шевченка перетворився у місце масового працевлаштування малечі. На себе дітлахи приміряли амплуа пожежників, художників, перукарів, фотографів і, навіть, хірургів і криміналістів. Сьогодні організатори заходу знову у Тернополі. Однак цього разу не заради дітей, а заради дорослих.

ТЕТЯНА ЛЮЛЬКА, ідеолог інтерактивного дитячого заходу «Місто професій»

«Дуже часто ми починаємо і вас, і взагалі всіх напрягати з проханням допомогти організувати захід. Не тільки я, взагалі в будь-яких заходах. Але ще більш частіше організатори забувають дякувати вже після заходу всім учасникам. Тому для мене, я вважаю, це ще більша місія, ніж коли ми зустрічалися перший раз, тому що, я знаю, яка це складна праця працювати з дітьми».

Тож приємні емоції організатори вирішили подарувати і дорослим, завдяки яким малеча спробувала себе у тому чи іншому фаху. Свою подяку організатори висловили працівникам правоохоронних органів, надзвичайникам, лікарям, танцівникам й представникам інших професій.

ЮЛІЯ ПІДГАЙНА, керівник школи танцю

«Ми теж дуже приємно згадуємо це «Місто професій». Ви всі, напевне, пам’ятаєте, що нам завадила погода, був шалений дощ. Я пам’ятаю, як ми під цим дощем… Танцы под дождём в нас були. Але в нас було дуже багато дітей. Дуже гарний був захід. Будемо надіятись, що в наступному році буде світити сонце і буде нам набагато краще».

За інформаційну підтримку подякували організатори і нашому телеканалу ІНТБ, запропонувавши наступного року представити професію журналіста.

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«Я хочу сказати, що, насправді, нам усім, напевне, журналістам хочеться робити більше позитивних новин. І ваш захід був надзвичайно позитивним. Дякуємо Вам».

Загалом захід провели у 23-ох українських містах, представили близько 130-ти професій, спробувати себе у яких прийшло понад 91-єї тисячі дітей. Що стосується Тернополя, то до нас «Місто професій» завітає наступного року, попередня дата – 2 липня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top