Ви знаходитесь: Головна / Новини / Найоригінальніший туристичний маршрут продумав викладач із Гусятина

Найоригінальніший туристичний маршрут продумав викладач із Гусятина

Уже вдруге за рік обласна адміністрація організовує конкурс на розроблення туристичного маршруту, цього разу – найоригінальнішого. Участь, зізнається заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, взяла невелика кількість осіб, та на якість робіт, каже Назар Яворський, це не вплинуло.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА

«Конкурсних робіт виявилось небагато, але кожна з них заслуговує уваги. І звичайно, що потрібно вдосконалити десь розрахунки, можливо, такі практичні речі, як доїзд, транспортування туристів, чіткіше, може, прописати, де мало би відбуватися харчування, в яких закладах. І, звичайно, що з ціною важко рахувати, оскільки ціни змінюються. Але, в принципі, якщо сказати загалом, то наші учасники якісно підійшли до поставленого завдання».

Усього в департаменті розвитку інфраструктури нагородили шестеро учасників. Серед них і переможець конкурсу на «Найоригінальніший туристичний маршрут» Михайло Ковальчук. Чоловік родом із Гусятинщини, там проживає і викладає у місцевих школі та коледжі. Каже, свою малу Батьківщину дуже любить, тож і маршрут розробив по рідних стежках.

МИХАЙЛО КОВАЛЬЧУК, переможець конкурсу «Найоригінальніший туристичний маршрут»

«Таким унікальним краєм в нас на Тернопіллі є будь-який куточок. В моєму відношенні це – моя рідна Гусятинщина, наші рідні Медобори, які я дуже люблю і, скільки себе пам’ятаю, їх пропагую. Тому я звертаюся до всіх учасників, яких я тут слухав. Кожен маршрут був дуже цікавим, особливо молодді, яка долучилася. Не встидайтеся пропагувати свій край, любіть його і добивайтеся ще кращих успіхів».

За найоригінальніший маршрут по рідній Гусятинщині Михайло Ковальчук виграв подорож Європою. До слова, подібні конкурси, планують у департаменті, проводити й надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top