Ви знаходитесь: Головна / Новини / На свята залізниця призначила додаткові потяги

На свята залізниця призначила додаткові потяги

Придбати квиток на потяг в касах залізниці можна за 30 днів до відправлення. Аби спокійніше спалося подбати про місце у вагоні краще вже зараз, тим більше, що додаткові потяги, які курсуватимуть в період новорічно-різдвяних свят вже визначили. Цьогоріч, це дев’ять пар потягів, в основному в напрямку столиці.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«Буде додатковий поїзд «Ужгород-Київ», який відправляється в 22.29 і в 6.04 буде приїжджати в Київ. Призначений поїзд 250-й «Чернівці-Івано-Францівськ-Київ». Від станції «Тернопіль» він буде відходити у 4.37, в 12.52 він буде в Києві. Ще один поїзд до Києва назначили, номер 270-й, «Івано-Францівськ-Київ». В 3.42 відправляється з Тернополя і в 11.55 він буде приїжджати до станції Київ».

Переважно додаткові потяги курсуватимуть з 26 грудня по 10 січня включно. А потяг «Львів-Новоолексіївка» з 26-го ходитиме щоденно аж до 12 січня.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«На Одесу дали додатковий поїзд 238-й, відправляється в 18.50, в 4.43 буде в Одесі. (перебивка) Ну,  і в основному ще назначили новий поїзд, який буде йти із Запоріжжя до Львова, в 13.15 відправляється, з 27 грудня. Всі ці поїзди, що я кажу, вони будуть ходити і в зворотному напрямку».

Поки, за словами Ольга Бакай, ажіотажу біля залізничних кас нема. Вільних місць у потягах також ще достатньо. Вартість квитків, нагадує, різнитиметься в залежності від дня відправлення та категорії вагону.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top