Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новий садочок на Дружбі запрацює в новому році

Новий садочок на Дружбі запрацює в новому році

На Дружбі вже в новому році запрацює ще один дитячий садочок. Зараз там тривають ремонтні роботи. Кладуть плитку, завершили оновлення систем комунікації та проводять оздоблювальні роботи. Кажуть, встигли б і до кінця 2015-го, однак, роблять заклад на роки і надійно.

Щорічно потреба в садочках в місті зростає. Аби батьки мали куди влаштувати своїх чад, в Тернополі відкривають додаткові групи та дитячі садочки. Близько 500 дітей на початку року були зареєстровані в електронній черзі, зараз багато з них дошкільним закладом забезпечені, каже міський голова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Протягом року вже було відкрито 4 нових групи. Ще до кінця року 5 груп відкриється, це понад 100 дітей отримають місця в садочках. Близько 100 діток сьогодні ходить в садочок №4, який відкрили на вулиці Київській, на Сонячному масиві, і цей садок може потенційно приймати 180 дітей, це 6 груп, від 150 до 180 дітей. Були заплановані всі кошти, які необхідні для проведення ремонтів, профінансовані в цьому році повністю. Але коли будівельники почали робити роботу стикнулися з тим, що дуже багато стін треба перероблять по-новому, тому що попередній вуз його переробив під учбові зали, які не відповідають стандартам, які потрібні для діток».

Завідувач нового садочку №3, що на вул. Юності, 9, каже вже замінили повністю електропроводку та оновили систему опалення. Відкритися до кінця року за мету не ставлять, адже головне не швидкість, а якість.

ОЛЬГА ДОВБЕНКО, завідувач ТДНЗ №3

«Потрібна була заміна труб, заміна каналізації, електрику всю нову. В принципі, страшного нічого не було, але ми вже підлаштовуємо під дитячий садочок, який буде працювати не рік-два, а на довго і так, щоб ми до цього не верталися».

Фасад дошкільного закладу наразі дитячий садочок не нагадує. Через похолодання, роботи з утеплення та зовнішнього оздоблення перенесли на весну. Однак, чотири з шести груп відкриють ще взимку. Цього вже з нетерпіння чекають батьки 90 дітей, та й сама малеча.

ОЛЬГА ДОВБЕНКО, завідувач ТДНЗ №3

«Як тільки закінчаться ремонти, не можу ще сказати, коли вони закінчаться, відкриваємо чотири групи: дві ясельки, дві молодші».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top