Ви знаходитесь: Головна / Новини / Пенсію за січень деяким українцям виплатять у грудні
Пенсію за січень деяким  українцям виплатять у грудні

Пенсію за січень деяким українцям виплатять у грудні

Свої січневі пенсії деякі українці отримають на кільки тижнів раніше, ніж зазвичай. У Пенсійному фонді розпорядилися, аби кошти людям виплатили ще у грудні.

АЛЛА ЯКУБОВСЬКА, в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

«Для одержувачів пенсії через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсії проводиться з 29 по 31 грудня цього року. Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримають кошти у грудні цього року, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення будуть здійснювати виплату пенсії за звичайним графіком».

Тих, хто отримують свої пенсії не на пошті, а через банківські установи, повідомляють в обласному управлінні, це розпорядження також стосується.

АЛЛА ЯКУБОВСЬКА, в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

«Пенсіонерам, які отримують пенсії через установи банків зі встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період з 29 по 31 грудня поточного року. Для пенсіонерів, у яких дати виплати через банківські установи визначено 24 та 25 числа, виплату пенсії за січень 2016 року  буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 січня відповідно».

Перші кошти на поштові відділення, повідомляють в обласному управлінні Пенсійного фонду, вони перерахували ще вчора. Сьогодні гроші надійдуть, кажуть, і у банківські установи. До слова, загалом на січневі пенсії українців держава виділила 14 мільярдів гривень.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top