Ви знаходитесь: Головна / Новини / Поліцейські подбають про безпеку тернополян під час новорічно-різдвяних свят
Поліцейські подбають про безпеку тернополян під час новорічно-різдвяних свят

Поліцейські подбають про безпеку тернополян під час новорічно-різдвяних свят

Те, що правоохоронців після реорганізації відомства стало менше, не відіб’ється на безпеці тернополян, переконанні в Головному Управлінні Національної поліції в області. Під час новорічно-різдвяних свят безпеку та порядок контролюватиме 550 співробітників поліції, з них близько половини – нестиме службу біля головних ялинок Тернопільщини.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в області

«Ми будемо задіювати всі служби. Як відділи та відділень територіальних підрозділів національних поліцій, а також спеціальні підрозділи, це рота поліції особливого призначення, батальйон «Тернопіль», для забезпечення громадського порядку. Будуть посилені в місцях, де є  тривалий час конфліктна ситуація на релігійній основі, туди будемо задіювати максимальну кількість особового складу, для того, щоб нормально відбулися богослужіння і не було будь-яких порушень громадського порядку».

Подбають поліцейські і про безпеку на дорогах області.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в області

«В ці дні нами буде залучено 60 працівників з відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. Для того, щоб вони могли патрулювати автошляхи області, а також і навідувалися в населені пункти, де безпосередньо будуть люди святкувати, з метою не допущення дорожнього травматизму, скоєння ДТП, а також перебування водіїв у нетверезому стані».

Також правоохоронці протидіють незаконній реалізації піротехніки та вирубці ялинок в передноворічний період. В цілому, підрозділи Національної Поліції, за словами Руслана Балика, до роботи на свята – готові.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top