Ви знаходитесь: Головна / Новини / Правоохоронці перевіряють, що іноземці робили з неповнолітніми дівчатами

Правоохоронці перевіряють, що іноземці робили з неповнолітніми дівчатами

Як ми  повідомляли раніше, на квартирі іноземних студентів в Тернополі знайшли двох неповнолітніх дівчат. Напередодні, розповідають у поліції, надійшло повідомлення з Івано-Франківська про їхнє зникнення та ймовірне місце перебування в Тернополі. Цю інформацію місцеві правоохоронці одразу перевірили.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, радник Голови Національної поліції України, т.в.о. начальника ГУНП в області

«Приїхали до цієї квартири, двері ніхто не відкривав. Поліція зарежимила будинок, під’їхав громадянин арабської національності на автомобілі, почали допитуватися його: бачив-не бачив дівчат, ним був здійснений дзвінок, через декілька хвилин дівчата вийшли з будинку, почали говорити поліцейським про те, що вони є мешканці Тернополя, все нормально, в них все добре».

Трохи згодом дівчата таки зізналися, що з Івано-Франківська, що їм 12 та 13 років, втекли з дому, бо їхали у Полтаву.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, радник Голови Національної поліції України, т.в.о. начальника ГУНП в області

«Доїхали до Тернополя не маючи, вірніше, мали кошти, однак, був довший період часу до того поїзда, на який вони хотіли сісти. Сконтактували зі своїми знайомими особами, громадянами арабської національності в Івано-Франківську, які їм дали координати тут, до арабів місцевих. Вони з ними сконтактували і перебували двоє суток».

Дітей правоохоронці віддали в притулок і повідомили про їхнє знайдення в Івано-Франківськ. Вранці поліцейські сусідньої області приїхали за ними, щоправда без батьків. Мама однієї з дівчат, взагалі, претензій до іноземців не має.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, радник Голови Національної поліції України, т.в.о. начальника ГУНП в області

«По результатах того, що відбувалося у Франківську було з’ясовано про те, що в Івано-Франківську ці дівчата мали інтимні стосунки з арабами. Ці інтимні стосунки були неодноразові. Їхали в Полтаву, знову ж таки, до арабів. Приземлилися в Тернополі в арабів. Зі свідчень цих дівчат, ми їх питали: примушування, як вони повідомляли… Вони повідомляли про те, що їм по 17 років. Такі є свідчення, вони є офіційні, при батьках».

За даним фактом у Тернополі відкрили кримінальне провадження за статтею 155 ч. 1 – статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості.Наразі ведеться слідство. Про його результати правоохоронці обіцяють повідомити згодом. До слова,  за рік в області зареєстровано 39 кримінальних правопорушень за участю іноземців, в 21-му з них іноземці були потерпілими.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top