Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівники телеканалу ІНТБ поділились новорічними спогадами

Працівники телеканалу ІНТБ поділились новорічними спогадами

Вже стало доброю традицією на телеканалі ІНТБ до свят знімати новорічно-різдвяні ролики. Цього року колектив вирішив зробити це по-домашньому, по-українськи.  Те, що вийшло ви уже мали можливість бачити в нашому ефірі. А зараз, проводжаючи 2015, у вас є нагода зазирнути на знімальний майданчик.

А поки тривав робочий процес, ми спробували вивідати, які з новорічних спогадів найбільше запам’яталися працівникам телеканалу ІНТБ.

ІРИНА ШУПТАРСЬКА, шеф-редактор відділу новин

«Починалися ці всі новорічні приготування з ялинки, тоді, в моєму дитинстві, ще не існувало штучних ялинок, вони всі були живі, пахучі, колючі і потім ще колючки довго залишалися вдома на килимі; з запахом мандарин, тому що, це такий, для мене, навіть досі, постійний атрибут свята. Хвоя і запах цитрусу вдома».

СНХ: ОЛЕНА ЮРИК, ведуча новин

«В нас була така традиція: о 12-тій годині, ми швиденько всі виходили на дах, там чекали, коли вже там наступить вже шось нове і ми тоді стукалися вже бокалами зі шампанським і спостерігали всі дружньо за феєрверками. В нас насправді дуже така вулиця дружня і всі зазвичай пускають феєрверки. То було весело».

ВАСИЛЬ ПСУЙ, оператор

«Йшли в ліс, рубали ялинку. Ну, тікали від міліції, то ж ялинок не можна рубати, то приблизно так. Ну, карочє, з новим роком, відколи я одружився, я зав’язав».

Попри те, що спогади про Новий рік та Різдво  у кожного з колективу телеканалу ІНТБ свої, є і дещо спільне. Найбільше щастя для них – відзначити свята разом з рідними та близькими людьми.

 ОЛЕНА ЮРИК, ведуча новин

«Оці спогади в мене залишаться назавжди, бо то моя сімя. Тоді була сімя і зараз вони моя сімя».

На ІНТБ в нас склалася своя телевізійна сім’я, в ній кожен має унікальну роль та місце.  Як у типовій українській родині, в нас бувають  і сварки, і биті горщики, але потім обов’язково «мир-миром, пироги з сиром» та ідилія. Чого всі разом і  вам бажаємо.

«З новим роком та Різдвом Христовим!»

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top