Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прибрану в домі ялинку тернополяни вважають запорукою новорічної атмосфери

Прибрану в домі ялинку тернополяни вважають запорукою новорічної атмосфери

На вулиці сонячно і не по зимовому тепло, однак це зовсім не завада новорічному настрою, а скоріше навіть навпаки. Очікування свята підсилює хіба що ялинка, що красується у домівках більшості тернополян. А дехто, як, до прикладу, ми, таке приємне заняття як встановлення зеленої красуні відкладає наостанок. Тож якщо за будніми клопотами ви ще не придбали новорічне деревце, інформуємо: штучне обійдеться вам у 200 і більше гривень.

«– В мене отака штучна. – А живу чого не купуєте? – Бо вона дуже дорога. Хто її купить? Та ви що смієтесь?».

«Раніше я ходив до лісу за ялинками, зараз я вже не ходжу. Всьо. Я вже став старий. І тільки збираю ялинки. Я маю таку штучну ялинку з Америки. Вона пахне хвоєю».

Аби у домі пахло хвоєю, придбати можна і живу ялинку. Особливо популярними сьогодні є ті зелені красуні, які по закінченні зимових свят можна посадити у себе в дворі. Їхня ціна не на багато відрізняється від штучних: менші коштуватимуть 175, більші – 195 гривень. Важливими є також і новорічні прикраси. Герої нашого сюжету розповідають, таку відповідальну місію як оздоблювати зелену красуню у їхніх сім’ях прийнято довіряти дружинам.

«Жінка вбирає ялинку та й все. Що там є, всякі іграшки. Якщо треба, ще докупляємо. Дощиком вона вбирає. Дві ялинки ставимо. Одну в своїй спальні, іншу в залі».

п. АНДРІЙ, продавець

«Я встановлюю, прикрашаю світлом. А дружина з дітьми вже наряджає ігрушками, бантиками всякими, стрічками».

А от в останнього героя нашого сюжету, пана Андрія, новорічна атмосфера панує не тільки взимку, а ще й навіть восени. Оскільки з того часу його дружина починає створювати новорічні композиції, які можуть стати прекрасним доповненням або заміною зеленої красуні.

п. АНДРІЙ, продавець

«Робить моя дружина їх сама. Ми їх пропонуємо як новорічно-різдвяну композицію на стіл. Від сто гривень такого плану і чим більше елементів, тим дорожче, до 150 максимум».

І, попри те, що запорукою новорічної атмосфери більшість тернополян назвали саме зелену красуню, ми переконані, що добрим доповненням цьому стане ще й наш новорічний настрій.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top