Ви знаходитесь: Головна / Новини / СУМівці з Америки допомагають українським дітям

СУМівці з Америки допомагають українським дітям

Спілка Української Молоді згуртувала навколо себе чимало ініціативних людей, й частина з них сьогодні проживає поза межами своєї Батьківщини. Однак не зважаючи на те, що заходяться у різних країнах, і навіть на різних континентах, молодь об’єднала спільна мета – подарувати надію українським дітям у День Святого Миколая.

ТЕТЯНА ДЕНИС, голова Тернопільської міської організації СУМ в Україні

«СУМівці передали близько півтора тисячі подарунків. Це є шкільне приладдя, а також солодощі, одяг, взуття. Ці гостинці дітям передамо в День Святого Миколая в різні області України, де є Спілка Української Молоді. Це є Львів, Тернопіль, Хмельницький, Дніпропетровськ, Київ».

СУМівці підготували подарунки для дітей, чиї батьки захищають або ж загинули за суверенність країни на східних її теренах, для дітей, які через війну були змушені покинути свої домівки й переїхати в інші області, зокрема і на Тернопільщину.

МАР’ЯНА МАРЕЦЬ, координатор Тернопільського етапу акції «Теплом зігріємо серця»

«Перший раз дітьми з Тернопільщини опікувалися СУМівці з Канади. Цього року три осередки зі Сполучених Штатів Америки зголосилися передати подарунки для дітей військових. Це є осередки з Нью-Йорку, Стемфорда і Гартфорда. Кожна СУМівська родина опікувалася кількома дітьми з Тернопільщини. І на свій розсуд вони вже готували ті подарунки, які б вони хотіли передати в Україну».

Для дітей Тернопільщини СУМівці підготували 133 подарунки. Імена й адреси діток, каже молодь, їм надали в обласному військкоматі.

ОЛЕНА ВЕЛИЧАНСЬКА, ст. офіцер відділу по роботі з особовим складом та громадськістю обласного військкомату

«Моя присутність тут в більшій мірі має полягати в тому, щоби я вам щиро дякувала від всіх наших бійців, які відгукнулися і з честю захищають нашу Батьківщину в східних областях нашої держави, від усіх сімей, які і в минулому році були подякувані, і в цьому році ми це плануємо зробити. Дякуємо вам, дівчата, бо ви робите величезну-величезну справу».

СУМівці кажуть, як попереднього, так і цього року молодь зі Спілки активно відгукується на допомогу. Тому акція «Теплом зігріємо серця» не просто покликана посприяти фінансово, вона ще й несе чималу моральну підтримку.

МАР’ЯНА МАРЕЦЬ, координатор Тернопільського етапу акції «Теплом зігріємо серця»

«Вона засвідчує єдність українців всього світу, їх любов до України, вдячність до її захисників і небайдужість до чужої біди».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top