Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Тернополяни вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Тернополяни вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола. В центрі міста, біля барельєфа видатному українцю зібралися представники влади та духовенства, студенти, викладачі та звичайні тернополяни. 24 грудня В’ячеславу Чорноволу могло би виповнитися 78 років, він міг бути досі в політиці, а Україна була б іншою, вважають тернополяни.

ІГОР, студент Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Започаткував в Україні національно-визвольний рух «Шістдесятників», де разом із Світличним, Дзюбою, Сверстюком, Танюком, Горською, Стусом та ін., В’ячеслав Чорновіл був одним із найяскравіших прикладів цього руху. Виступав за відродження України, її мови, культури, духовності й державного суверенітету».

ІРИНА, студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«З грудня 1992 року – незмінний голова Народного Руху України. В’ячеслав Чорновіл не став президентом України, але став її національним героєм, посмертно. Його вбито жорстоко і підступно, наприкінці тисячоліття. Такого загрозливого і такого важливого для України».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Дуже шкода, що ми до цього часу не знаємо, українці не знають правди про його вбивство, не знають правди про замовників цього вбивства, не знають правди про виконавців. Ми тернополяни горді тим, що В’ячеслав Чорновіл був обраний депутатом Верховної Ради саме від Тернополя. Сам тут він працював, тут була його приймальня, тут він працював, спілкувався з людьми, тут сьогодні живе чимало його друзів, побратимів, соратників. В Тернополі лишилася пам’ять про Чорновола. В Тернополі люблять і пам’ятають В’ячеслава Чорновола».

Під час вшанування пам’яті політика, священнослужителі відправили панахиду, згодом присутні поклали до барельєфа квіти синього та жовтого кольорів.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top