Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни на дві години перекрили міжнародну трасу

Тернополяни на дві години перекрили міжнародну трасу

З 9 ранку дорогу на Підволочиськ на кілька годин паралізували мітингувальники. Вони розміреною ходою безперервно кружляли на пішохідному переході біля тернопільського аеропорту, через це вздовж дороги з обох сторін вишикувалася чимала черга автомобілів. Протестувалиники –  це члени житлово-будівельного кооперативу «Біла акація», колишні пайовики Зіновія Щепановського. Після його банкрутства вони уклали договір з іншим забудівником, однак і той, стверджують люди, їх обманув.

УЛЯНА СТОПА, член кооперативу «Біла акація»

«Протягом 2012-13 років люди здавали йому гроші, за які він будував дві стіни, на двох під’їздах того котловану. І все, більше він нічого не збудував. До 22-го лютого 2015 року він оформив юридично в юстиції, шо це будова за ним, хоч збудована вона,  ми маємо корішки всі, що ми дали 1 млн. 117 тис. на ту будову, на тих дві стіни. І ми зараз не можемо відвоювати, що ця будова є за нами».

Люди кажуть, не допомогли їм і в судді.

 УЛЯНА СТОПА, член кооперативу «Біла акація»

«Півроку йшов суд, а визнали за нами тільки розірвати договір, а інші три пункти за «Будова-Захід», за Стоцьким. Ще й нам судовий збір дали по дві тисячі на кожного чоловіка. Він всьо нас облапошив по закону!»

Тому у вівторок люди з труною в руках мітингували біля міськрайонного суду, як символ того, що це рішення «поховало» їхній кооператив «Біла акація». Пайовики кажуть, потрапили у безвихідь, тому і мітингують. Хочуть аби влада втрутилася у вирішення проблеми. Водії, які змушені були зупинити свої авто через протест, зізнаються,  людей розуміють. Однак, гаяти час на дорозі можливості не мають.

ЮРІЙ

«Я спішу, по роботі їду в місто Хмельницький і запізнююся. Стою вже 40 хвилин, обіцяли, що пропустять через 10 хвилин, а ніяких дій».

ГАЛИНА

«Стоїмо хвилин 15-20, ми поспішаємо на похорон і я підтримую тих людей, які сьогодні мерзнуть і повністю з ними згідна, і прошу, щоб нас пропустили, бо ми спішимо на похорон».

Близько 11 години люди покинули проїжджу частину, на трасі відновився рух транспорту. Однак, пообіцяли, свої права відстоювати і далі. Зараз рішення міськрайонного суду подали на апеляцію.

НІНА СТОЛЯР, член кооперативу «Біла акація»

«Якщо це не поможе, ми будемо перекривати залізницю, ми будемо вже до краю, тому що нема вибору. Всьо».

Натомість в облдержадміністрації просять людей сформувати своє невдоволення у письмовому вигляді і подати їм на розгляд.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top