Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські вчителі кращі в Україні

Тернопільські вчителі кращі в Україні

Тернопільські вчителі найкращі! За результатами всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» одразу двоє наших педагогів вибороли перемогу. Таких здобутків в місті не було вже багато років.

Стіни четвертої школи для Галини Кізілової рідні вже десятки років. Тут, вона розповідає вчилася, працює, а тепер ще й отримує найвищу відзнаку в житті освітянина – кращий вчитель України 2015 року. Зізнається, цю професію обрала не випадково.

ГАЛИНА КІЗІЛОВА, вчитель образотворчого мистецтва у ТЗОШ №4

«Мій тато вмів дуже гарно, цікаво пояснювати і завдяки йому мені вдавалося легко вчитися, це не викликало труднощів. Є таке поняття, як «внутрішня мотивація» – коли хочеш, тому, що хочеться самому, а не тому, що примушують ззовні. І мені дуже хочеться саме це відчуття викликати у своїх учнів. Щоб в них було власне бажання чогось досягати і, щоб все виходило в них тому, що вони забажали цього самі».

Має відтепер найкращого вчителя України і спеціалізована школа №7. Тетяна Кульчицька вже 16 років викладає правознавство, каже професія стала здійсненням мрії.

ТЕТЯНА КУЛЬЧИЦЬКА, вчитель історії та правознавства Тернопільської спеціалізованої школи №7

«З вірою в краще майбутнє я йду кожного дня на урок і намагаюся навчити дітей перш за все думати. Не стільки знань, які можна почерпнути і не лише в школі, а й з інших джерел. Все ж таки діти повинні навчитися думати. Думати, оцінювати, розмірковувати над тим життям, яке є і над тим, що нас оточує».

ЛЕСЯ ГАПОН, методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу

«Ми дуже пишаємося нашими колегами: творчими, яскравими, талановитими. Людьми, які ніколи не зупиняються на досягнутому, які вміють любити свою професію, любити дітей».

12 років Тернопіль не отримував перемоги у конкурсі «Вчитель року». Особливо тішить, каже заступник міського голови Тернополя, що  всеукраїнське визнання отримали одразу двоє місцевих вчителів.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

«Для Тернополя – це своєрідній прорив, оскільки такого давно вже не було, щоб дві найвищі позиції зайняв саме Тернопіль. Це, нагадаю, загальноукраїнський конкурс. Хочеться вірити в те, що наші переможці докладуть всіх зусиль, щоб наші діти були лідерами, переможцями, як мінімум в цих двох напрямках: образотворче мистецтво і правознавство».

За рішенням виконавчого комітету переможці отримають грошову винагороду від міста у розмірі 10 000 грн.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top