Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські гімнастки боролись за звання переможця

Тернопільські гімнастки боролись за звання переможця

Чи не увесь свій вільний час ці дівчата присвячують гімнастиці, оскільки їхня мета – не що інше, як перемога. За звання чемпіона тернополянки боролись й сьогодні.

МАРІЯ, гімнастка (9 років)

«Цілий тиждень: від понеділка до суботи. – А вистачає в тебе часу на школу, на друзів? – Так. – Не втомлюєшся? – Ні. Мені подобається гімнастика тим, що тут цікаво робити деякі елементи. – Твої елементи які улюблені? – Переворот сальто».

ЯНА, гімнастка (8 років)

«– Є брєвно, прижок. – А що тобі найлегше вдається? – Брусся. – А чого? – Бо я там роблю самі важчі комбінації. Я підвернула ногу, потім не могла ходити. – А довго не могла ходити? – Так. – А не боялася потім? – Ні».

Гімнастикою і Марійка, і Яна займаються уже п’ять років. Наче дорослі, дівчатка розповідають, жодні травми на заваді улюбленій справі не стають. До того ж, у спорті можна досягнути чимало висот, каже уже чотирнадцятирічна Таня.

ТАНЯ, гімнастка (14 років)

«Я вже була чемпіонкою України, бронзовою призеркою України, їздила на чемпіонати України, Тернополя. Для мене найскладніше – це, певне, брусся, а найстрашніше – це брєвно. Мені подобається гімнастика: гарна фігура, я спортивна, і щось доб’юсь в цьому житті».

Не залежно від віку ці дівчата постійно беруть участь в чемпіонатах. До прикладу, наступного тижня відбудеться змагання серед три- та чотирирічних гімнасток, які у спорті роблять тільки перші кроки, каже директор другої дитячо-юнацької спортивної школи.

АНДРІЙ РИБАК, директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2

«Скільки би ми не тренувалися, якщо немає змагального процесу, якщо немає цієї ейфорії від перемог і декому від невдач, то, звичайно, хороших результатів ніколи не буде».

Сьогодні ж за першість борються досвідченіші спортсменки: від семи років і старші. Дехто із них уже завоював звання майстра спорту, розповідає Андрій Рибак. До слова, це вперше друга дитячо-юнацька спортивна школа організовує відкритий чемпіонат. Й участь у ньому беруть не лише тернопільські спортсмени, поборотись за звання переможця приїхали також гімнастки із Києва та Рівного.

АНДРІЙ РИБАК, директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2

«Ми, в принципі, проводили постійно такі змагання, але такі внутрішньо шкільні. У нас вперше, ми започаткували Відкритий чемпіонат міста Тернопіль і сподіваємося, що він у нас пройде успішно. Головне, щоби пройшло без травм, щоб наші маленькі зірочки не травмувалися, показали те, що від них сподіваються їхні тренера. Ну, і, звичайно, ми будемо пробували робити все для того, щоби тільки покращувались їхні результати».

Проводять чемпіонат спеціально до Дня Святого Миколая, тому, окрім грамот і медалей, переможці отримають ще й солодкі подарунки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top