Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина зібрала допомогу для бійців на Сході

Тернопільщина зібрала допомогу для бійців на Сході

Більше тридцяти тонн продуктів та необхідних речей відправили на Схід волонтери та громада Тернопільщини. Кажуть це вже 21-ша така вантажівка, однак, і не остання.

ПЕТРО ХРИСТИНИЧ, волонтер

«Все перепаковане, все підписане. Ось бачте, во є пише: смалець, помідори і повідло. Тут воно є, воно все перестелене газетами, запаковане, так шо можна нести, воно не поб’ється, йому нічого не буде».

Від буржуйок та маскувальних сіток, до печива та кави, зібрали волонтери разом із небайдужими жителями області. Кажуть, є все необхідне. З приходом холодів, важливо аби захисники на передовій не мерзли.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині»

«Крім продуктів харчування, багато подушок, матрасів. Виготовили наші хлопці, наші побратими 15 буржуйок, будуть доставлені як в бліндажі, так і  де хлопцям потрібне наше тепло і наша увага. Також, виготовили наші побратими в Шумську 2,5 тонни тушкованого м’яса, яке буде доставлене в Кременці, де буде до загрузка фури. Так само бачите багато комплектів зимового взуття, зимової форми, десь зимової форми комплектів 30 і берців в районі 40 пар».

ЯРОСЛАВ БРІЛІНСЬКИЙ, волонтер

«Їздили по селах, збирали продукти харчування. Ми об’їздили 14 населених пунктів, було зібрано, самі бачите, що до чого».

Окрім перелічених речей та продуктів, повезуть на передову, навіть, домашній хліб. За попередніми підрахунками, вдалося спекти не менше півтори тонни.

ПЕТРО ХРИСТИНИЧ, волонтер

«Випікаємо хліб, такий домашній, що він зберігається довго, такий за старими рецептами, як бабця пекла, мама, і так ми випікаємо той хліб, він може два тижні, а то й більше, якщо тільки не в целофані».

Інгредієнти на хліб також зносили всі гуртом.

ПЕТРО ХРИСТИНИЧ, волонтер

«Трохи люди нам допомагали, трохи свої там давали, ну так, нам волонтерська група привезла 700 кг муки».

Вже в середу вантажівка буде у Костянтинівці, а з четверга волонтери розпочнуть розвозити допомогу на блок-пости вздовж лінії фронту.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top