Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільщина цьогоріч отримала більше 98 мільйонів гривень від Фонду регіонального розвитку

Тернопільщина цьогоріч отримала більше 98 мільйонів гривень від Фонду регіонального розвитку

Більше 98 мільйонів гривень цьогоріч Тернопільщині надав Фонд регіонального розвитку. Більшу половину цієї суми влада області вже освоїла.

ВІКТОР КУЗЯК, начальник управління капітального будівництва ТОДА

«Фонд регіонального розвитку – це 1 відсоток від ВВП, кошти, які виділяються на розвиток регіонів. Якщо раніше ці кошти використовувались за попередньої, модно так казати, злочинної влади в ручному режимі, одному давали, другому не давали, одному більше, другому менше, то зараз урядом створена формула, по якій виділяються кошти в залежності від населення, від потужності регіону».

Таким чином від Фонду регіонального розвитку цьогоріч Тернопільщина отримала більш як дев’яносто вісім мільйонів гривень. Використати які влада області повинна на ремонт об’єктів освітньої, медичної, житлово-комунальної та соціальної сфер. Мова іде про добудову шкіл, перекриття дахів, заміну котлів тощо.

ВІКТОР КУЗЯК, начальник управління капітального будівництва ТОДА

«По Тернопільському району об’єкти енергозабезпечення – Байківці – 3 об’єкти на суму 1,5 мільйони. Завершені роботи по паливних: Тернопільський район – Великі Бірки, Бережанський район – Бережани, Чортківський район – у місті Чортків, Кременецький – у місті Кременець. Завершенні роботи по перекритті шатрового даху в дитячому садочку Зборова. Також завершені роботи по реконструкції меморіального комплексу у селі Молотків. Завершене енергозабезпечення села Лосятин Кременецького району. А також завершені роботи по очисних в місті Бережани».

Таким чином із дев’яноста восьми шістдесят мільйонів уже використали.

ВІКТОР КУЗЯК, начальник управління капітального будівництва ТОДА

«5 об’єктів завершено і оформляється декларація. Тому можна сказати, що ми вже перейшли на ту стадію робіт, де переходимо на здачу та введення в експлуатацію конкретних об’єктів».

Загалом відремонтувати повинні тридцять вісім об’єктів за кошти, надані Фондом регіонального розвитку, і сім – за капітальні видатки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top