Ви знаходитесь: Головна / Новини / У переддень Святого Миколая подарунки отримали дітки з особливими потребами
У переддень Святого Миколая подарунки отримали дітки з особливими потребами

У переддень Святого Миколая подарунки отримали дітки з особливими потребами

Тут вісімдесят пакунків, і в переддень Святого Миколая їх усі доставлять адресатам. А подбають про це працівники Центру творчості. Саме вони чи не щороку організовують подібну благодійність.

СВІТЛАНА МИХАНЧУК, директор Центру творчості дітей та юнацтва

«Святий Миколай приходить до діток, які не можуть вийти із хати, де вони живуть, діток, які прикуті практично до ліжка. Це діти знову ж таки, ми кажемо, з особливими потребами. Тут і продукти харчування, тут і солодощі, тут і предмети гігієни, ну, тобто все те, що буде потрібно і дитині, і її сім’ї».

Допомогли зібрати приємні і, зокрема, потрібні пакунки, кажуть у Центрі творчості, небайдужі тернополяни, серед яких і працівники центру, і сім’ї їхніх вихованців.

СВІТЛАНА МИХАНЧУК, директор Центру творчості дітей та юнацтва

«Не тільки ті кому дають, а й той, хто дає, напевне, одержує якусь внутрішню теплоту, виховує в дітей оте співчуття, співпереживання, те, що треба завжди ділитися з тим, хто потребує твоє ласки, теплоти чи матеріальної допомоги».

Святкові пакунки працівники Центру творчості вручили кожній сім’ї особисто, завітавши до них у дім. Приємний подарунок отримала і родина Онисько. Їхній Катрусі – чотирнадцять, у неї Синдром Корнелії де Ланге. Донечка, кажуть батьки, їхня гордість. Поки що Катруся не знає, хто такий Миколай, та з нетерпінням чекає подарунків під подушку.

ІГОР ОНИСЬКО, тато 14-річної Катрусі

«В нас цього року також Миколай скромний, але тут не головне, наскільки він там матеріально цінний в грошах. Тут головне – зустріти це свято, зберігати традицію, ну, і саме головне – спілкування, спілкування в сім’ї, в родині. Це для нас саме найголовніше».

ЛЮБОВ ОНИСЬКО, мама 14-річної Катрусі

«Вона знає, але вона так, знаєте, не розуміється цілком, хто це такий, але вона знає, що це мають бути цукерочки, подаруночки. Отаке вона знає. Але наразі, хто він особисто… Ну, звичайно, з часом ми будемо розказувати і з Вашою допомогою також, будете приходити, будемо нагадувати і розказувати більше інформації. І вона більше буде, напевно, знати про це».

Подібні заходи, кажуть працівники Центру, організовуватимуть і надалі, бо потрібні вони не лише діткам, чимало задоволення це приносить і їм самим.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top