Ви знаходитесь: Головна / Новини / У прокуратурі візвітували про роботу

У прокуратурі візвітували про роботу

Рівень злочинності на Тернопільщині – найнижчий у державі. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«В нас 50 злочинів на 10 тисяч населення, попри те, що в державі становить більше 100 злочинів на 10 тисяч населення. Однак, є ріст злочинності, зокрема, по категоріях тяжких та особливо тяжких злочинів. Крім того, ріст злочинності серед таких категорій як крадіжки, шахрайства, грабежі».   

Відтак, вважають в прокуратурі, не час розслаблятися. Зокрема, актуальною залишається протидія корупції. З початку року, розповідає Олександр Мартинюк, до суду скерували понад півсотні обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини. До кримінальної відповідальності притягнули більше 70 осіб.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Серед цих посадових осіб, в загальному, це є державні службовці, це є працівники правоохоронних органів, це є працівники податкової, це є головні лікарі і посадові особи лікувальних закладів, є службовці підрозділів Збройних сил. Тобто, на всіх напрямках, і різного роду посадові особи виявляються у хабарництві і притягуються до відповідальності».

Також, звітують у прокуратурі, вдалось підвищити рівень судової репресії за вчинення корупційних злочинів. Зокрема, щодо п’яти осіб вже набрали законної сили вироки, якими їх засуджено до реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім корупційних злочинів, нещодавно до суду скерували кримінальне провадження за фактом підробки та використання офіційного документа, фіктивного підприємництва та шахрайства.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Цілий ряд осіб за попередньою згодою, створивши фіктивне підприємство, своїми діями, через відповідні карточки, провели 130 операцій, перекинувши грошові кошти з закордонних банків, на підприємства відповідні в Україні, чим заподіяли шкоду ПриватБанку в нас на загальну суму майже 12 мільйонів гривень».  

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top